[ klima @ 27.08.2007. 11:58 ] @
Jako tesko je bilo odabrati naslov teme :)

Radi se o tome, da zelim napraviti formu za A4 Apli Naljepnice,... One dodju tri komada na papiru,...sve je ok....Samo me zanima kako nacrtati kruznice koje ce se vidjeti, i koje ce mi sluziti kao okvirne granice naljepnice, ali kada printam, da se one ne printaju, nego samo unutar njih sto se bude nalazilo.

valjda sam to jasno objasnio

[ bluebird @ 27.08.2007. 12:44 ] @
radi sa layerima, imas opciju VISIBILE
[ klima @ 27.08.2007. 13:15 ] @
eee hvala velika.....skontao sam....
na to sam sumnjao sami nisam se usudio klikati na svoju ruku
[ klima @ 27.08.2007. 13:18 ] @
a evo jos jedno pitanje, da ne otvaram novu temu....

Da li je moguce, na neki nacin, linkati ili kako vec uciniti neku komandu, da recimo, jedan tekst, povezem sa drugim, pa kada u jednom paragrafu promijenim tekst da se automatski promijeni i u drugom!

da li je to moguce
[ bluebird @ 27.08.2007. 14:29 ] @
Koliko ja znam nije moguce raditi link sa paragrafima, nego samo postaviti link do nekog text procesora, pa se eventualna izmjena ucitava

komanda EDIT - INSERT NEW OBJECT
[ klima @ 27.08.2007. 14:40 ] @
Hvala....Jbga ja se moram zahvaliti na detaljnim odgovorima poput tvog,...valjda to nije spam...

Hvala jos jednom...naucio si me dvije nove stvari danas :D
[ djerys @ 27.08.2007. 16:04 ] @
Možeš to uraditi ako upotrebljavaš artistic text. Selektuješ ceo text kao objekat pa edit-clone. Na originalu uradiš izmenu i tek kada pređeš u drugi mod - pick tool ili sl. će se izmena odraziti na sve klo(v)nove. Paragraf text to ne dozvoljava pa je mana prethodnog načina jer nemaš u tom modu justify poravnanje texta.
Ako si to znao ili ja nisam dobro razumeo pitanje, sorry

Pozdrav