[ draza021 @ 27.08.2007. 12:45 ] @
Za spremanje koristim knjigu Ms Press,poskidao sam neke Testking-ove sa neta,
ali ne znam da li je to dovoljno da polozim ispit?
[ Miroslav Jeftić @ 27.08.2007. 13:03 ] @
Dovoljno je ako to sve dobro proradiš.
[ Branko Santo @ 28.08.2007. 05:55 ] @
Nisam bas siguran da je dosta, ja bih nasao jos materijala.

Nadji neka video predavanja to bi to islo lakse i nadji googlaj "mark minasi" tip je autor knjiga njegove su najbolje na trzistu, ali su ko biblija :)
[ draza021 @ 28.08.2007. 10:23 ] @
O.k. hvala na predlozima za knjige, poskidao sam i Sybex-ove i Syngress-ove,
i, kontam da je to dovoljno da polozim ispit, ali da bih vezbao i primenio to u praksi,
cuo sam da je jedini nacin podizanje virtuelnih masina...Da li neko ima iskustva s tim,
koliko bi mi to pomoglo?
[ Miroslav Jeftić @ 28.08.2007. 10:27 ] @
Ako nemaš pravu mrežu, onda su ti virtuelne mašine jedina alternativa. Inače može dosta da pomogne, uostalom, i Microsoft preporučuje upotrebu virtuelnih mašina na svojim kursevima (ako se dobro sećam).
[ crni rendzer @ 30.08.2007. 14:19 ] @
Virtuelne mašine su gotovo neophodne i više nego korisne.
Valjlo bi da pogledaš i neke interaktivne ili video kurseve npr. Testout, Learnkey ili CBT nuggets.
70-291 je svakako najteži od MCSA ispita, ako ga nabubaš iz testking -a šta će tebi to značiti osim papira?

Srećno.
[ Miroslav Jeftić @ 30.08.2007. 14:38 ] @
Jedna stvar koja je (u našim uslovima bar) tu pozitivna je da i najgorim bubanjem iz TK makar uštedite pare za ispit, budući da je svako padanje na ispitu minimum 50$, a kod težih ispita se ko od šale pada više puta ako ne bubate ili ste stvarno guru za servere.
Ovim ne promovišem bubanje, ali bih ipak skrenuo pažnju da ima dosta stvari na ispitu s kojim se prosečan admin jako retko susreće u radu, a zbog njih može lako da padne na ispitu.
[ draza021 @ 02.09.2007. 10:14 ] @
Hvala svima na pomoci, sad mi je sve mnogo jasnije