[ MurdeR_INC @ 24.08.2003. 17:26 ] @
Znam da i je sajt s*****.i da sam pokrao masu toga od drugih.........ali da li barem ishta valja????????
www.users.cg.yu/monte-cristo
[ Trunks @ 24.08.2003. 20:15 ] @
Ne može da valja ako si pokrao. A ne valja u svakom slučaju.
[ Mitrović Srđan @ 24.08.2003. 23:33 ] @
ma onako a kanitye se xaru 3d i to je jos niste ni krekovali a ocete da radite web dizajn jebiga...nije lose ipak a za lame ipak lol bravo..cujemo se mailom

[ Miroslav Strugarevic @ 25.08.2003. 01:19 ] @
Mnogo slabo. .:( Ebi ga..
[ manca @ 25.08.2003. 10:52 ] @
veoma MNOGO SLA|BO.....
nije dobro......
[ MurdeR_INC @ 25.08.2003. 11:10 ] @
za blooda-care imao sam crack dok nisam formatirao prije 10 dana............ako mi ne vjerujesh ocesh li da ti ga poshaljem-jer znam sajt za koji malo ko zna a ima crack za sve shto postoji na zemlji....lol



----============in lame we trust========---------
becom mighty lamer http://lamers.ath.cx/forums/index.php
[ Zekica @ 25.08.2003. 20:08 ] @
Jedino su ti ovi tekstovi "zanimljivi", a sve ostalo je totalni shit:
- Linkovi pokazuju na: file:///D:/Web%20design/Web/Hakovano.htm (strašno ???)
- Negde nema ni linkova,
- Nikako ne mogu da se snađem u ovom meniju levo.

Citat:

Pozdrav za web design ekipu iz Elite-Security-a i pozdrav za

E, da, i ovo može da prođe

Ukratko rečeno, katastrofa

E, da, pazi i na naslov: The Template Store - View Product - da nije žalosno, bilo bi smešno!
[ Mitrović Srđan @ 25.08.2003. 21:58 ] @
Citat:
MurdeR_INC:
za blooda-care imao sam crack dok nisam formatirao prije 10 dana............ako mi ne vjerujesh ocesh li da ti ga poshaljem-jer znam sajt za koji malo ko zna a ima crack za sve shto postoji na zemlji....lol



----============in lame we trust========---------
becom mighty lamer http://lamers.ath.cx/forums/index.php



ma jebiga ne kazem ja nista za tebe nema sta da ti verujem samo mi zaplao za oko nista vise....i ja sam primetio da linkovi ne rade ili vode negde bezveze ali jebiga zamisao ti je ok jel da....dobio si moj mail
[ MurdeR_INC @ 25.08.2003. 22:35 ] @
samo napishi koji linkovi ne rade.da znam....
a za sve
vas bice uskoro masu tutoriala i svega...o jea............
join us and become lejm!!!!!
[ Ni ten ichi ryu @ 26.08.2003. 05:49 ] @
This page was bulit by Monte-Cristo web design®All rights reserved 2003

samo skini ovaj line, dodaj credit line za sajt odakle si skinuo template i nista nisi ukrao od drugih... ustvari tek sad kontam da je i sadrzaj 99.9% skinut...
inace, zaista je lose i konfuzno (nista sto se ne da srediti za 10-ak minuta posla).

In the frame below is a working copy of the template. You can use the buttons above to buy, or return to view more.

Frame ti ne treba, zaista.
Ne znam jos kako nudis pomoc/usluge web-design-a ako nisi konkretno ni tudji template sredio kako treba :]

Nice and easy..