[ vaske71 @ 29.08.2007. 17:21 ] @
Ovako gospodo
Posto imam mnogo DivX filmova koje su mi unistili klinci ja sam ih izvukao 95% pomocu programceta ISO Buster ali sada dobijam da filmovi rade super ali na mestima ostecenja diska ISO Buster je stavio mostove da bi film funkcionisao sto je u redu . Problem mi sada nastaje sa sinhronizacijom Titlova !
Na primer
Film i titlovi idu sinhronizovano dok ne dodu na mesto ostecenja - kada prode mesto ostecenja dakle film ide dalje ali titlovi gube sinhronizaciju tj titlovi pocinju da kasne ! Ako imam na primer 3-4 ostecenja titlovi kasne od 2-5 sekunde pa Film gubi svaki smisao .
Molim vas da mi pomognete ako znate kako i na koji nacin da sinhronizujem ova kasnjenja da nebih bacio zaista oko 150 starih dobrih filmova koji mi mnogo znace !
Hvala vam gospodo unapred na vasim odgovorima !
[ momsab @ 29.08.2007. 18:32 ] @
150 filmova
uuuh
cimanje ogromno

uzmes program za sredjivanje titlova, prebacujes da bude vremenski, pustis film i iseces delove kojih nema na filmu a ima u titlu
[ Davor Vlajkovic @ 29.08.2007. 18:38 ] @
Probaj Subtitle Corrector.
[ vaske71 @ 29.08.2007. 18:42 ] @
Nisam te bas najbolje razumeo
Mislis na Subtitle worksop - kada pokusam da ubacim osteceni film u njega prijavljuje mi da ne moze otvoriti fajl navodno zbog video ili audio kodeka pa zato i ne mogu ovo da odradim , verovatno postoji neki drugi SW za moj problem pitanje je sto ja ne znam koji !?
Edit probacu davorov SW da vidim dali je moguce nesto odraditi
[ momsab @ 29.08.2007. 19:00 ] @
mislio sam da otvoris samo titl u,recimo, SUbtite Workshop
pustis film u playeru zajedno sa titlom i tamo gde se gubi film taj deo izbacis iz titla i sve posle toga pomeris unazad za odseceno vreme
[ vaske71 @ 29.08.2007. 20:03 ] @
Secate se kakav je proboj u SW napravio DVD Shrink kad je izasao
e isti takav SW samo za Subtitlove je i ovaj SW http://www.softpedia.com/progD...-Processor-Download-68831.html
skinite ga obavezno jer imam osecaj da ce vrlo brzo postati shareware - ima srpski prevod
Imacu puno posla ali bitno da stvar funkcionise
Pozdrav i hvala vam gospodo !
[ momsab @ 29.08.2007. 20:24 ] @
koliko se razumem u ovakve stvari,tesko da ce postati sharewar: na sourceforge je ;)
[ vaske71 @ 29.08.2007. 22:18 ] @
Citat:
momsab: koliko se razumem u ovakve stvari,tesko da ce postati sharewar: na sourceforge je

Veruj da je moguce iako je na Sourceforge
pozdrav
[ NICS @ 04.09.2007. 15:31 ] @
Ne verujem dok nevidim
Nevernik sam :)