[ marko_403188 @ 03.09.2007. 19:42 ] @
Znači na stranicu sam dodao formu i nekoliko txtBoxeva.. prvi je txte-mail(upisuje se e-mail pošiljatelja) drugi je txtsubject i treći txtPoruka
Nakon toga sam dodao 2 buttona btnŠalji i btnOdustani ... sad ne znam kako da kad pritisne na btnŠalji da se podaci šalju na e-mail..
Isto tako bi bilo ok da mi neko objasni ako tu sad dodam nešto slično za upload... da mi se učitana datoteka s hard diska zajedno s podacima šalje na e-mail...

I imam još jedno početničko pitanje... kako da se izbjegne kod pritiska na ENTER onaj veliki razmak između redova u tekstu...
Dodao sam primjer u upload šta bi se odprilike trebalo napraviti

koristim: Macromedia Dreamweaver MX 2004

PUNO HVALA
[ vejin @ 03.09.2007. 21:11 ] @
Za slanje e-maila pogledaj sledeci link

Forma za slanje e-maila
[ mnn @ 03.09.2007. 22:00 ] @
Za razmak schif+enter
[ marko_403188 @ 04.09.2007. 06:40 ] @
Puno hvala na odgovorima ... al ja ovo slanje na e-mail ne razumijem.. mislim evo kako izgleda kod mene kad ga ja upišem:
Code:
<form action="mailto:[email protected]" method="post" enctype="text/plain" name="form1">
  <p>
    <input type="text" name="txtEmail">
    <span class="style1">e-mail</span><br>
    <input type="text" name="txtSubjekt">
    <span class="style3">subjekt<br>
    </span><textarea name="txtPoruka"></textarea>
    <span class="style1">text </span></p>
  <p>
    <input type="text" name="textfield4">
    <input type="submit" name="Submit3" value="Browse...">
</p>
  <p>
    <input type="submit" name="Submit" value="&Scaron;alji">    
    <input type="reset" name="Submit2" value="Odustani">
  </p>
</form>


Možda ovo radi al kad sipunim i pritisnem na button da se pošalje javlja mi se nešto .. [dodao sam upload sliku]

A kad onaj kod sa stranice
http://www.web-source.net/html_email_form.htm

ubacim u Dreamweaver isto to se javlja kod slanja!
[ vejin @ 04.09.2007. 13:30 ] @
To ce biti prikazivano onima koji hoće da pošalju tebi e-mail, i to ih obaveštava da ce njihova adre sa biti nezaštićena kao i da podaci koji se šalju neće biti šifrovani. Kod mene u Firefoxu to ne prikazuje.
[ marko_403188 @ 04.09.2007. 20:50 ] @
A može li se to nekako izbječi? da se podaci pošalju bez toga? .. preko internet explorer-a??
[ kelja @ 04.09.2007. 21:28 ] @
php forma.
http://www.xentrik.net/php/mailform.php
[ marko_403188 @ 07.09.2007. 09:00 ] @
Hvala puno na ovome al ja se ne razumijem u php....
a i isprobao sam ovo i ne radi mi... to što ste mi uploadali ne radi.. ne znam zašto... [promenio sam e-mail na koji se šalje]