[ orfej83 @ 09.09.2007. 02:17 ] @
Kupio sam Treo 650 pre par dana, 90 minuta razgovora, recimo da je nov. Nemam cradle za njega i imam rucno pravljen punjac .

Telefon super radi ali kada ode u stand buy, nakon 10 minuta a nekad i vise zaledi se. Svetli mi lampica za Sim karticu, ali nece nikako da se pokrene Treo sve dok ga ne resetujem. Nemam bukvalno nista na njemu, probao sam hotsync preko bluetooth-a i radi bez problem. Pricao sam sa njim, koristio ga i sve radi super osim toga. Da li ste imali takvih situacija sa njim i da li znate ko bi mogao da mi pomogne oko ovog problema? Probao sam sva moguca resetovanja osim Zero-out reset posto nemam cradle. Da li mi je to zbog bluetooth-a, tj. da li bi mozda problem nestao ako bih kupio cradle? Ima u sebi najnoviji softver, tako da ne znam da li vredi da ga prebacim na neki stariji... Svaka pomoc je dobro dosla!!!
[ v4n74 @ 29.09.2007. 10:57 ] @
Pozdrav, drago mi je da jos neko ima ukusa i stila :)
Kao prvo ovo sve dole sto budem napisao vazi za otkljucan(unlocked GSM) treo 650, (znaci koji nije kupljen u nekom mobil paketu, npr.Sprint, Orange, itd.)
Ne znam jesi li izvrsio update softvera na "treu".
idi na phone info i vidi verziju softvera, znaci options -> phone info trebalo bi da pise "Software : Treo650-1.17-CNG(moze biti CNB ili CNA)"
ovo je stari softver, novi je "Treo650-1.20-ENA".
da bi izvrsio update ides na stranicu http://www.palm.com/us/support...50updater/cingular.html#whatis
tu je sve objasnjeno.
e da, bilo je govora da do zamrzavanja i resetovanja dolazi i zbog baterije( labava ), pa stavi malo papira sa strana baterije ( ususkaj je ), trebalo bi da upali.
ako ni to ne pomogne probaj da iskljucis bluetooth, jer sam citao da Treo 650 ima bug sa njim i da takodje to moze biti jedan razlog zamrzavanja(mada licno s mojim nema tih problema),ali vrijedi probati.
Ako budes imao jos nekih pitanja pisi na [email protected]