[ urosk @ 15.09.2007. 12:38 ] @
Posto u sumi postova ne mogu da nadjem odgovor.

Treba da odlucim da li da uzmem Tomtom one ili Garmin NĂ¼vi 200 ili odgovarajvui street pilot, odluka zavisi koji od ova dva proizvodjaca ima bolju mapu srbije/bg i da li tu istu mapu mogu da ubacim u uredjaj ne placajuci 100-150e (ili koliko vec kostaju mape).

Ako neko ima vremena a ne mrzi ga, molim da odgovori.

Pozdrav.
[ petarta @ 15.09.2007. 14:03 ] @
Izmedju ta dva uredjaja se moras odluciti za Garmin, jer za Tomtom-a ne postoje karte Beograda odnosno srbije. Tacnije postoji mapa istocne evrope koja je BETA verzija i nije bas upotrebljiva, a i zbog toga je nema u prodaji. S druge strane za Garmin postoji ScgRoute 1.3 koja je prilicno dobra karta sa dosta POI tacaka i moze se toplo preporuciti.
[ urosk @ 15.09.2007. 15:10 ] @
Da li mi mozes reci koji je pandan tomtom one-u u garmin familiji, kod tomtom one mi se svidjaju njegove dimenzije, prilicno mobilan, kompaktan i tanak, da li postoji slican garmin uredjaj.
Jos jedno pitanje, kolika je cena bg/scg mape i da li je moguce ubaciti istu besplatno.

hvala
[ Multimatic @ 19.01.2009. 08:51 ] @
Tacno Tom Tom Mapa je bezveze ta Beta verzija nema nista konkretno ja sam je imao na Pocket PC-u pa sam je obrisao i stavio Garmin XT sa mapom SCG Route 1.9 i radi boli glava sve detalje moguce imas za celu srbiju