[ Max Payne @ 18.09.2007. 20:23 ] @
Moze li to uopste, mada mislim da sam to negde video, i da li je dobro ili imate li neki drugi predlog. Rec je tome da bih hteo da u nazivu domena imam crticu " - ", na primer www.primer-crtica.com . Razlog je sto su iz oblasti o kojoj ce biti reci na sajtu vec zauzeti svi nazivi koji mi se svidjaju, a ovako bi imao dve kljucne reci za tu oblast u samom nazivu.
[ pancevac2006 @ 18.09.2007. 20:32 ] @
Moze i dobro je.
[ Max Payne @ 19.09.2007. 09:51 ] @
Hvala na kratkom i jasnom odgovoru pozdrav
[ D.i M.e @ 22.09.2007. 21:54 ] @
Citat:
pancevac2006: Moze i dobro je.

Ako hoćeš da ti izvori posete budu pretraživači, onda je ovako dobro. Ali moraš imati u vidu da su ovakvi URLovi teži za pamćenje pa su oni bez crtice bolji u pogledu korisnika.
[ old @ 23.09.2007. 02:59 ] @
Reče čovek da su svi bez crtice zauzeti. Ne isplati se kupovati zauzete
[ Max Payne @ 24.09.2007. 08:44 ] @
Citat:
Ako hoćeš da ti izvori posete budu pretraživači, onda je ovako dobro. Ali moraš imati u vidu da su ovakvi URLovi teži za pamćenje pa su oni bez crtice bolji u pogledu korisnika.


Pa, radi se u stvari o jednoj manjoj firmi, kojoj izvori posete mogu da budu sa pretrazivaca, ali njeno poslovanje se ne oslanja na te izvore, vec ima svoju klijentelu. A opet nije lose ako neko dodje. A dodavanjem crtice dobija se da skoro ceo naziv firme bude u imenu domena (crtica u stvari menja rec and ili & ), a ove dve reci su u isto vreme naziv firme i opis delatnosti, rec je o dve srodne oblasi. Tako da mi se cini da se sa crticom sve nekako uklapa. Jedino nisam bio siguran koliko je to dobro i da li moze i sve to. Ali sada ste mi sve razjaslili :) Pozdrav