[ had @ 30.08.2003. 01:22 ] @
Potreban mi je hosting za forum:
Znaci treba mi PHP i neka baza (MySQL,Access...);
Treba mi prostor za forum - usput koliko prostora MOZE da zauzme jedan forum vremenom (koliko prostora mi je potrebno)?
I treba mi da sve to bude besplatno :)
[ UroS @ 30.08.2003. 01:27 ] @
Pogledaj gore za free hosting.
[ MaRaToNcI @ 30.08.2003. 03:31 ] @
prostora tu i tamo :) sam forum sa bazom 1-5 mb a kasnije se puni, puni, puni:) najbitniji ti je transfer koji moze da bude i 30 gb i preko (naravno ne iz pocetka ali brzo dostigne)
[ Ilija Studen @ 30.08.2003. 09:08 ] @
To sto se transfera tice je diskutabilo...

Uvek mozes da optimizujes svoj kod. Sredi CSS (grupisanjem) i HTML (strong->b, ukloni nepotrebne navode i atribute i slicno), koristi manje slika (efekte postizi CSS-om) ili koristi veci stepen optimizacije slika... Mozda se par bajta ovde, koji kilobajt onde cini malo, ali kada se sve to sabere puta x pogleda dnevno velika je stavka!

BTW: o kom je forumu tacno rec...
[ manca @ 30.08.2003. 13:25 ] @
najbolje je da uzmes hosting kod verat-a
tamo ti je 100 din. mesecno, a imas i podrsku za php i bazu(mySQL)
i bas je dobro......
[ IvanR @ 31.08.2003. 03:44 ] @
Verat mnogi uzimaju zbog relativno niske cene...
Inace usluge kakve oni daju i sve ostalo je katastrofa...
Mislim da je vec bilo govora o tome svi znaju kakav je Verat Hosting...
Ako hoces nesto dobro moras dobro i da platis !
Ali u tom slucaju koliko vidim tebi ne treba nesto bas Extra,onda ti je za sada Verat OK.
[ UroS @ 31.08.2003. 17:39 ] @
Ivane, pogledaj malo po stranim web hosting sajtovima da li je 20€/year extra niska cena za hosting i videćeš da nije, tako da ta filozofija što skuplje to bolje uopšte nije na mestu. A šta tebi tačno ne valja uzmi i navedi a ne da kažeš sve ostalo? I imaj na umu da se to unapređuje iz dana u dan i mnogih problema kojih je ranije bilo više nema tako da...