[ BobMarley @ 30.08.2003. 05:07 ] @
[ E.N.I.A.C @ 30.08.2003. 10:58 ] @
Nije lose nije lose, samo skini ovu senku sa slova majke ti. Mogao bi ovoj paleti gde stoje linkovi da dodas beli gradient od zgrade do poslednjeg linka, i posto ti je ovo sve slika da promenis font, jer mi je ovaj nekako glup :) Mozes da dodas jos neke sitne detalje ali pod pretnjom da ce ti postati pretrpano, jer jednostavna strana je i lepa strana !
[ Slobodan Milivojevic @ 30.08.2003. 10:59 ] @
Ako 'oćeš da bude simple, mogao bi da izbaciš ovu senku na slovima, čisto zbog jednostavnosti, a i aj objasni kako ćeš da napišeš HTML kod sa slovima i senkom, a da to ne bude jedna (ili dve) velika slika?
Ostalo je prilično OK.
[ CONFIQ @ 30.08.2003. 11:44 ] @
Uz pomoć CSS-a. http://phoenity.com/newtedge/drop_shadow/ mada ni ovo ne radi u MSIE. A neko je nekad rekao da MSIE savršeno podržava CSS :Đ.

Mada u upcoming CSS3 biće mogućnosti text-shadow, to će biti dobro :Đ

~Say...
[ dreamer-type @ 30.08.2003. 11:45 ] @
Promeni font, promeni boju slova (stavi neku jachu), senku skini, a ako bash hoces senku, priblizi je slovima do razdaljine 1-2 px...
A mozes da nadjes i bolju sliku zgrade :)

[ Trunks @ 30.08.2003. 11:51 ] @
Tipografija je odvratna, a dizajn se bazira na jednoj fotografiji uglavnom, tako da i nema puno šta da se komentariše.
Pored toga bih poradio na navigaciji.
[ Tyler Durden @ 30.08.2003. 12:03 ] @
hm, ni meni se ne svidja font.. obavezno neki drugi izaberi
[ manca @ 30.08.2003. 13:08 ] @
svidja mi se ideja.....
ali samo da kazem sta mi se ne svidja....
pre svega font i boja font , probaj neku za nijansu tamniju boju i skini senku sa njega.
i jos nesto ovi linkovi koji su dole , napravi ih i gore!!!
[ pctel @ 30.08.2003. 13:10 ] @
To sto se dizajn bazira na slici... pa dobro sad, ali slika je uzas nad uzasima...
Ako ja dobro vidim, to i nije zgrada vec ona 2D imitacija koje se koristi za snimanje filmova.
[ BobMarley @ 30.08.2003. 13:24 ] @
hehe .. sliku sam izrezao iz nekog foto albuma ceskog maturalca u NY tako da je origigi.

Koji font bi bio dobar a da nije Verdana, recimo vecina onako velikih korporacija, brokerskih kuca i takvih US gluposti koristi neki takav polu classic polu moderan font za svoje logotipe vizitke i to, zna li netko nesto sto lici tome ?
[ arsa x @ 30.08.2003. 22:01 ] @
Jednostavno, dobra ideja, losa realizacija.
Dve temeljne greske:
1.Slova mutna + drop shadov nemos gore
2.Bljesak na zgradi istera oci.

To promenis i bude bolje :)