[ buč @ 24.09.2007. 14:45 ] @
Evo budući mi nitko nije odgovorio ništa konkretno prošli put, odnijela sam kompjuter ponovo u servis i čovjek mi je sredio audio karticu, ali sad kad snimam na mikrofon zvuk je katastrofa. Kad nešto snimim, malo ide glasno, malo tiho, malo glasno, malo tiho. U čemu je problem? Da li je problem sa zvučnom karticom jer je to neko smeće ili mi je čovjek u servisu skinuo loše drivere? Nadam se da ću ovaj put biti bolje sreće pa da će mi netko konkretnije odgovoriti? Jer vidim da svi nešto obožavaju naplaćivati i jednu rečenicu koju nekom kažu, a pogotovo to vole damama naplatiti. :)
[ vindic8or @ 24.09.2007. 14:54 ] @
bez nervoze, forum je to da se pomogne na dobrovoljnoj bazi, necemo nikoga da teramo :)

sto se tice tvog problema, apsolutno ne kapiram sta bi to moglo da bude, da li mozes malo detaljnije da opises sta se desava osim "malo glasno, malo tiho", tesko cemo da provalimo gde je problem s takvim opisom.
[ buč @ 24.09.2007. 15:10 ] @
ljude se mora malo nekad i natjerati, šta ne? :) nego, kad ja govorim u mikrofon, sve je cool, ali kad idem pregledati što je snimljeno glas mi je malo glasan, malo tiši. u stilu, kao da se prvo pojačava, pa stišava.. Nema krčanja,samo to, ali to je neugodno, budući je u jednom trenu glas, kao da je negdje daleko, a onda kao da se derem u mikrofon. Tako. Skinula sam neki sound forge, što sam pročitala da je dobar za te probleme, ali on radi samo sa MP3 a meni to treba za flash ili AVI fileove. Zatim sam skinula isto neki softver za normalizaciju glasa i nakon što ga je "normallizirao" bilo je još gore nego prije.. :(
[ buč @ 24.09.2007. 15:23 ] @
budući sve moram sama, uz tolike muškarce koji kroče svijetom, sad sam otvorila kućište od kompjutera i našla svoju staru zvučnu karticu koja je radila bolje od nove. Stara se zove Sound Blaster live. Da li je ona bolja od ove, ili je neki problem zapravo u kompjuteru? Da li da ju sad stavim u novi? Vidim da ima samo jednu žicu pa mi se to ne čini komplicirano. Ali to sa driverima mi se čini teška strava. Iako sam žensko, mislim da bih mogla sama izvesti čitavu operaciju, samo kad bi neko uzeo 5 minuta svog dragocjenog vremena da mi kaže kako se to radi i time postigne da jedna žena zna ugraditi zvučnu karticu!
[ Shon3i @ 27.09.2007. 20:56 ] @
Iskreno ne mogu da se setim prve teme, ali ako si imala i sada imas sound blaster live koja je kartica inace nizi polu-profi, za koj si djavo uzimala c-media?