[ n0p @ 29.09.2007. 00:21 ] @
molio bih odgovore od onih koji vec korist ePassporte

1. Kojom karticom odavde otvoriti ePassporte i iz koje banke, virtuon, electron visa..
2. Kada uplati neka afilate kuca, npr. cpx interactive, adbrite... kako se dize novac
3. Kolika suma moze da se podigne
4. Moze li neko iz Nemacke da otvori epasssporte i da se ovde dize novac sa nje
[ D.i M.e @ 01.10.2007. 16:04 ] @
Ja sam otvorio nov nalog pre mesec i po dana, ali samo virtual, nisam naručio „pravu“ karticu.

Pošto su korisnike iz Srbije stavili na spisak sa ograničenim mogućnostima, nije moguće otvoriti direktno nalog, već ti mora neka affiliate firma uplatiti neki iznos i tek onda možeš da koristiš. Prilikom registracije piše da ti može i neki postjeći vlasnik uplatiti početni iznos, ali kod mene to nije prošlo.

Dalje kada imaš aktiviran nalog, ne možeš da ga puniš karticom, da otvaraš druge naloge niti da šalješ drugima novac niti da primaš od drugih sa takođe ograničenim nalogom.

Kao što rekoh, imam samo virtuelnu karticu kojom mogu da plaćam svuda na internetu gde primaju Viza kartice, ali ako izdvojiš $35 poslaće ti plastičnu karticu kojom možeš da plaćaš na svim prodajnim mestima i podižeš sa bankomata (tu se plaća provizija). Mislim da najviši iznos zavisi od toga koliko bankomat može najviše da isplati.

Sve ove podatke imaš na njihovom sajtu, prelistaj ga malo.

Pošto imaš nekoga u Nemačkoj, najbolje je da ti on otvori nalog i uzme karticu i onda ti je pošalje, pošto tada nećeš imati ograničenja u njenom korišćenju.
[ Korpus @ 22.11.2007. 12:00 ] @
Epassporte je SRANJE!!!
Samo Kradu pare.. ne otvaraj ni za zivu glavu.... !
Mrzi me da kucam.... fuckepass.com