[ bokija @ 29.09.2007. 12:36 ] @
Kad sam skinuo CrossOver i poceo da citam onako na preskok bas mi je spao entuzijazam.Ako sam dobro shvatio,samo stvari sa spiska mogu da rade na njemu sto znaci da moras da cekas update bez obzira sto su ti instalirane sve one boranije koje ti trebaju da bi pokrenuo neku od PC igara?Zanima me da li je neko imao strpljenja da instalira sve sto moze i kako je to izgledalo na kraju.
[ Dachaz @ 29.09.2007. 14:12 ] @
Za stvari sa spiska ti oni garantuju da će da rade, sve ostalo može a i ne mora da radi.
Probaš pa vidiš.
[ bokija @ 29.09.2007. 15:32 ] @
Znaci ako imas prateci software koji ti je potreban za igrice (kako glupo zvuci) mozes se nadati da ces pokrenuti jos po nesto osim onog sa spiska.Prema tome, meni koji sam Windows koristio samo da bi provetrio sobu ,sad treba da znam sta sve moram da imam od prateceg software-a da bi pokrenuo nesto.Da li neko zna da mi kaze sta sve treba natrpati na gomolu da bi krenuo u experimentisanje sta od igara radi a sta ne...Samo su u stvari igrice i zanimljive,ostalo ima i na Mac-u.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 29.09.2007. 16:30 ] @
Za igre bih ti preporučio da gledaš Cider.
[ bokija @ 29.09.2007. 23:20 ] @
Uh,ako sam dobro shvatio Cider prepevava neke od PC igara na osx.A u celoj toj prici dobar deo njih ne radi na GMA.Tako sam opet vracen da trazim resenje u PC-u na Mac-u.BtW nek ispadnem glup u drustvu,ali moram da pitam zasto nema Skype adresa na forumu?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 30.09.2007. 00:33 ] @
Pitanje je dobro, ali nije pravo mesto :)