[ dejan85 @ 30.09.2007. 02:26 ] @
Dakle uzeo sam kameru HV20 pre 2-3 dana i od prvog ukljucivanja ikonice, slova sta god da pise na lcd-u treperi. Slika na lsd-u je totalno jasna i ne treperi uopste. Neznam da li da je vracam, jer mislim da ako lcd nesto nije uredu onda ni slika ne bi trebala da bude totalno normalna. Isto treperenje i kad se krecem kroz meni. Moze neki savat, sta da radim. Ako je to znak da ce lcd da se pokvari onda je definitivno vracam, inace nebi ionako sam dugo cekao da stigne.
[ igorsa @ 30.09.2007. 06:07 ] @
Ako je slika u redu onda nije do displaya, nego najverovatnije do
software-a. Moj ti je savet da je zamenis.
[ lord x @ 03.10.2007. 11:28 ] @
Ako je slika OK i ako trepere na dnevnom svjetlu, tj. vani na suncu, a u zatvorenom prostoru su mirne onda je sa kamerom sve OK.
[ dejan85 @ 03.10.2007. 18:22 ] @
Ma trepere non-stop, i napolju i unutra, bilo gde. Definitivno nesto nije uredu.
I ja predpostavljam da nije do displeja, a to sa software-om nemam pojma da li se to moze nekako 'preinstalirati' ili sta se radi u tom slucaju.
Mene samo zanima da li ce samo nastaviti 'dozivotno' da trepere (sto mogu da predjem preko toga, iako sam dao skoro 1000e), ili su ovo simptomi za neki veci kvar.
Zvanicni canon-ov sajt je toliko dobar, da nisu ni hteli da mi odgovore na mail koji sam poslao na tehnicku podrsku i pomoc...