[ henrik @ 05.10.2007. 20:59 ] @
Da li ja nisam normalan, jesam glup, slep itd, ili stvarno Growl u spisku podržanih aplikacija nema Mail.app?
[ DS_Store @ 05.10.2007. 21:14 ] @
Kako radiš, ovako?
http://growl.info/documentation/growlmail.php
[ henrik @ 05.10.2007. 21:56 ] @
Ne, ovo je novo za mene. Tenks enivej. Ali mi je totalno suludo da Growl automatski ubacuje vansistemske aplikacije a da ignoriše (bez plugina) neke koje idu sa operativnim sistemom, i to od ovakve važnosti.
[ henrik @ 05.10.2007. 22:15 ] @
Na stranu to što sam upravo skinuo i instalirao novi Growl 1.1.1, a u Sys Prefs mi i dalje stoji verzija 0.7.6, i klikom na Check Now mi opet kreće skidanje novog diemdžija. Wtf?
[ Dachaz @ 05.10.2007. 22:30 ] @
Citat:
henrik: Ne, ovo je novo za mene. Tenks enivej. Ali mi je totalno suludo da Growl automatski ubacuje vansistemske aplikacije a da ignoriše (bez plugina) neke koje idu sa operativnim sistemom, i to od ovakve važnosti.


Growl ne podržava ni jednu aplikaciju - aplikacije podržavaju Growl.
Što znači - ako aplikacija sadrži deo koda koji će da komunicira sa Growl-om, sve je ok, ako ne - mora plugin.
Tako da Growl nije kriv što Apple u Mail.app nije uključio Growl podršku po default-u :)

A ovo za verziju - ume da se tripuje, ali nije zgoreg ugasiti Growl i upaliti ga ponovo - ume da se opameti tako katkad.
[ henrik @ 05.10.2007. 23:18 ] @
Ne vredi. Stop, start, stop, start itd. Ni restart mašine. Odlete sa sistema, probaću fresh install.
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 07.10.2007. 23:04 ] @
Mnogo elegantnije rešenje za Mail je Mail Appertizer :)

Ja pola svojih mailova tako pročitam i obrišem ili markiram kao pročitano :)