[ boccio @ 02.09.2003. 11:15 ] @
Dakle, stisnutih zuba spremam se na najgore... :)
Ovaj sajt je, recimo, 70% uradjen, premda za sada slabo populisan sa textovima (slabog kvaliteta - prakticno probni textovi)...
Postovao sam sa njim na dizajnzoni dok je jos bio u fazi "naslovne strane", tako da uz neke njihove (usvojene) kritike, i 'malu' pomoc ljudi sa es-ovog php foruma (znace oni koji su:) ovo bi trebalo da bude to...u principu mislim da je ovo vise nego dovoljno da se vidi poenta (jel valja cemu, il da bataljujem ovo i da se latim motike)

www.zdravzivot.com

p.s. u krajnjoj liniji valjda ima i neko ovde da ga zanimaju ove teme?!?

[ factor @ 02.09.2003. 11:30 ] @
Mislim da sajt odgovara nameni, kao web stranica časopisa. Jedino mi se ne sviđa gornji deo headera, i što koristiš charset windows-1250. Zato imaš problema sa našim slovima kao naèin, èega èinimo...
[ Miroslav Strugarevic @ 02.09.2003. 11:35 ] @
služi svrsi.. a i dizaj nije loš..
[ boccio @ 02.09.2003. 12:05 ] @
Citat:
factor:
Mislim da sajt odgovara nameni, kao web stranica časopisa. Jedino mi se ne sviđa gornji deo headera, i što koristiš charset windows-1250. Zato imaš problema sa našim slovima kao naèin, èega èinimo...

da, vidis, to je zanimljivo...na jednom textu ima problema, na drugom ne... e, sad pretpostavljam da si ti za 8859-2, mada bi i ovako trebalo da radi...?
[ manca @ 04.09.2003. 16:15 ] @
e sad radi.....
evo moj komentar....
sajt je prilicno dobro dizajniran, sluzi svojoj nameni, meni se svidja.....:)
jedino heder malo izmeni i bice bas TO!
[ Nikola Denić @ 04.09.2003. 22:04 ] @
Cek ja da kazem .. ono .. cool je samo mozda mi mogao u .css u da promenis da ti aktibvni linkovi ne budu plavi .. ima sigurno neka lepa boja .... :P



[Ovu poruku je menjao Lunatic dana 05.09.2003. u 01:08 GMT]

Dusane jos jednom mi promeni poruku ... i ima da te ..
[ Demoritus @ 06.09.2003. 21:58 ] @
mnogo sareno, lepo osmisljeno i sluzi nameni