[ kupidisk @ 06.10.2007. 01:20 ] @
Imajući u vidu da nas je trenutni dizajn sajta lepo služio godinu i po dana, došlo je vreme da se menja.

Trenutno se nalazi u završnoj "Photoshop fazi" pa su nam potrebne kritike kako bismo u poslednji čas pred implementaciju uradili eventualne korekcije.

Slike mozete naći na sledećim linkovima:

Naslovna
Otvorena pojedinačna vest (ne obraćajte pažnju na preveliki font naslova, biće verovatno smanjen).

Ono što ne možemo menjati je količina vesti na naslovnoj (min je 10), logo sajta, optimizacija za 1024xX+, ostalo je uglavnom podložno promenama, na bolje naravno :D

Hvala unapred
[ webex @ 09.10.2007. 13:16 ] @
Lepo... sviđa mi se... jedino što mi bode oči (naravno pored veličine naslova na Otvorena pojedinačna vest), je što je i na drugoj strani box (da ga tako nazovem) Check it out, na vrhu... ako sam već kliknuo na neku vest sa naslovne strane želim odmah da nastavim sa čitanjem a ne da mi izađe opet Check it out pa da moram da skrolujem... rešenje 1: neka ceo članak bude prvi, a check it out neka ide ispod njega. Rešenje 2: Napravi sličicu (baner) check it out i neka ide kao reklama u sam tekst članka, nešto kao što je na ovoj strani http://www.cnn.com/2007/WORLD/meast/10/09/iraq.main/index.html "Dont miss"... Rešenje 3: Izbaci ga skroz sa strana gde su cele vesti.

Inače je stvarno lep sajt s obzirom na tematiku... samo napred i keep up the good work