[ master.yoda @ 14.10.2007. 12:58 ] @
Juce mi se na ekranu pojavila mini-ogrebotina i nisam siguran sta da radim sa tim. Kao sto sam rekao radi se o TabletPCu, tako da se osjeca kada prelazim olovkom preko ekrana kako "grebe". Postoji li resenje za ovako nesto? Rekao bih da ogrebotine nisu nesto ozbiljne. Citao sam topic o Displex pasti na: http://www.elitesecurity.org/t...-skidanje-ogrebotina-sa-ekrana, ali ne znam gdje bih mogao da je kupim. Zna li neko gdje mogu?

Ima i neko ideju sta da radim? Malo me nervira sto tablet imam tek 30ak dana, a da su se ogrebotine vec pojavile..

Hvala unaprijed!
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 14.10.2007. 13:02 ] @
http://www.shieldzone.com/
[ master.yoda @ 14.10.2007. 13:29 ] @
-V-O-Y-A-G-E-R-, hvala na linku. Ovo cu najvjerovatnije i ugraditi kada otklonim postojece ogrebotine .
[ nmilosev @ 14.10.2007. 20:48 ] @
Za skidanje ogrebotina sa TabletPC ekrana (koji je, pretpostavljam, sličan ekranu PDA) možeš koristiti pastu za skidanje ogrebotina Displex kao što si napisao. Možeš je kupiti u (za neverovati, pošto je pre bilo teško nabaviti) : Roamingu, Merkatoru, Tempu, Rodiću i Metro-u

Samo pazi da pre nego što počneš da skidaš ogrebotine staviš neku traku (selotejp) na ivice ekrana da ti ne bi ušla pasta između samog ekrana i ivice kućišta.

Srećno, pozdrav.

P.S. Preporuka svima koji kupuju nove mobilne, Tablet, PDA, MP4, PSP uređaje je : Stavite zaštitnu foliju preko ekrana pre nego počnete da koristite uređaj

P.P.S. master.yoda, da li se ti na ircu krstarice slučajno ne potpisuješ PsyhoMan ?
[ master.yoda @ 14.10.2007. 21:24 ] @
nmilosev,

Putno ti hvala na ovim informacija - vec sjutra cu da odem da kupim Displex pastu na jednom od ovih lokacija. Naravno, cim ocistim (a i ako ne ocistim) ogrebotine, kupicu u neku zastitnu foliju kako ne bih morao da brinem vise zbog buducih ogrebotina.

Hvala jos jednom! Pozdrav!

P.S. Sto se tice potpis na ircu - ne, nisam ja to
[ nmilosev @ 15.10.2007. 19:10 ] @
Važi, nema problema, javi šta si napravio...
Pozdrav.
[ master.yoda @ 26.10.2007. 22:50 ] @
nmilosev, hvala puno na pomoci!

Samo da ti javim da sam upravo presao preko ekrana sa Displexom i da sam jako zadovoljan kako je sve to ispalo. Imao sam 3 ogrebotine od ceka je ostala jedna koja se skoro i ne osjeca pod olovkom. Svima koji imaju problema sa ekranom (Tablet, PDA, mobilni...) preporucujem da kupe ovu stvar. Ja sam je uzeo u Merkatoru na NBGD.

Pozdrav!

[ ninjaz @ 26.10.2007. 23:03 ] @
Odlicno. Sutra odmah ima da glancam svoj PDA, posto je postao prilicno hrapav :)
[ nmilosev @ 27.10.2007. 13:05 ] @
Nema na čemu !