[ Mobtel @ 15.10.2007. 14:51 ] @
zanima me koje bi vi programe preporucili za ovaj telefon posto sam ga pazario prekljuce...do sada sam stavio samo operu i napravio mail nalog.hteo bi jos da instaliram JIMM ali mi nesto ne polazi za rukom
[ Mobtel @ 15.10.2007. 14:54 ] @
hteo bi jos recimo divx itd...preporucite
[ Pici man @ 15.10.2007. 15:26 ] @
Citat:
Mobtel: hteo bi jos recimo divx itd...preporucite

Čovek, nezahvalno je terati nekoga da po sopstvenom nahodjenju preporučuje aplikacije a da sam nemaš predstavu čemu bi ti takav telefon služio. Valjda kapiraš da je to neizvodljivo jer svako ima svoje specifične potrebe i tako i koristi ovaj prvenstveno poslovni telefon komunikator, što naravno dovodi do toga da takve specifične aplikacije instalira.
Ako neka ženska osoba primera radi najčešće koristi aplikaciju "Woman" u kojoj beleži svoje cikluse i toplo je preporučuje ostalima, verujem da tebi ne bi koristila, zar ne?!?
Samim tim, najbolje je odgovarati na pitanja i ne upotrebljavati specifične forme nagadjanja i pogadjanja. Ovde se jedino pitalo o gledanju video klipova(divx) i instant messenger-a ... shodno tome slede i odgovori:
Najbolji koji možeš instalirati za DivX je sigurno Lonely Cat Games Smart Movie. Što se tiče instant messenger-a najbolji je sigurno: Shape Service IMPlus V1.44 -> ICQ, AOL, MSN, Yahoo!, Jabber i Google Talk. Ima se takodje i "MobileIntTech Turbo MSN v1.31", .... Bombus koji hvale mnogi iako je Java, i td., i td ....

Sve ostalo što te interesuje pitaj direktno!
[ Mobtel @ 15.10.2007. 21:44 ] @
U principu to je ono sto je mene i zanimalo samo sto sam mislio na to da ljudi daju s voja iskustva tj predloge sa kojim su programima bili zadovoljni.
I jos bi me interesovali linkvi ka tim programaima naravno na pp.da se ne bi kojim slucajevima krsila pravila ako.se uopste tako krse...
[ Mobtel @ 15.10.2007. 21:46 ] @
Recimo zanima me istant mesaging ali nemogu nikako da nateram jimm da mi proradi ne znam zasto.ako imate predlog ...
[ Iksi @ 15.10.2007. 22:39 ] @
pozdrav! ja hocu da uzmem ovaj telefon pa me zanimaju iskustva ljudi. Cuo
sam da baterija drzi nenormalno dugo tipa 8-10 dana..
[ Mobtel @ 16.10.2007. 14:32 ] @
to te neko zaj-ebo gadno
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 16.10.2007. 21:05 ] @
Možda drži ako ga vlasnik ne dira i živi pored releja :)