[ lgstudioworks @ 05.09.2003. 11:23 ] @
Pozdrav!

Svaki dan skinem ili snimim nekakve adrese ili sejvam stranice koje mi se učine korisnim za učenje ili ponavljanje gradiva iz oblasti informatike, gsm-a, elektronike ili sličnog, e sad tzv. Favorites ili količina snimljenog sadržaja je podosta velika i vrlo nepregledna, npr....snimim stranicu konkretno govoreći na Elitesecurity-u danas, pa sutra itd, međutim volio bi da :

1. Imam aplikaciju ili obrazac koji bi bio složen na principu samog foruma - to znači linkovi u obliku HTML-a sa linkovima na daljnje naslove (sličnim kao što je na FORUMU) - znači bez nekakvih baza.

2. Da li je moguće napraviti ili nabaviti aplikaciju korisnu kao što su za izradu ALBUMA za slike

3. primjer :

Elektronika
-xxxx
-xxxx
GSM
-xxxx
-xxxx
itd........

4. Pretpostavljam da bi bilo najbolje dignuti localhost, posložiti sve u nekakve direktorije i tako dobiti lakši pregled (da se dobije na brzini pretraživanja).
ili napraviti običan html sa linkovima na lokacije (na HDD-u) i tako skratiti muke, e sad postavljam pitanje kako ubaciti novi direktorij ili web site, a da se on sam prijavi sa odgovarajućim linkom u određenoj sekciji

Napominjem bilo bi zgodno ako bi program imao svoju bazu a da ne koristim npr. MySql ili sliučno.....



Nadam se da sam s ovim pitanjem pomogao mnogima koji traže odgovor na ovakvo pitanje.....

HVALA
[ merysh @ 05.09.2003. 13:03 ] @
[quote=""]
Nadam se da sam s ovim pitanjem pomogao mnogima koji traže odgovor na ovakvo pitanje.....
[/quote]
Ovakve pretpostavke zadrzi za sebe.....Pazi ti njega, jos pita jos ispade da cini uslugu :o
-----------------------
Jedva da se secam kako program radi ali je otprilike to ono sto ti trazis.... zove se htmlexe i pravi html knjige, nije besplatan ali nima demo... cini mi se da je imao da se skine na downloads.co.yu radi tako sto htmlove spakuje u .exe file...
Imas i webzip samo on koliko znam ne moze da vec skinute strane da linkuje nego sluzi za skidanje sajtova&pravljenje mirrora na hardu....svaka preporuka.
[ Nub.Saibot @ 05.09.2003. 16:36 ] @

Ja za svoje potrebe pisem takvu aplikaciju koja bi i tebi najverovatnije odradila posao. Nece biti nista specijalno, ali postavicu je kod sebe na sajt za dva-tri dana pa ces moci da je testiras.


Pozdrav
[ byTer @ 06.09.2003. 09:48 ] @
Ja u poslednje vreme za te potrebe koristim Adobe Acrobat!