[ Lunatic @ 20.10.2007. 23:58 ] @
dakle.. imam bazu od nekoliko stotina brojeva.... i s vremena na vreme bi slao smsove svim brojevima iz baze od jednom. koji provajder ima najjeftiniju uslugu i kako mi se najvise isplati?


ovde NE TRAZIM sajtove za slanje besplatnih sms poruka. znam da sezam naplacuje oko 1.6 dinara ali ja na tipi tarifi maltene mogu za manje od dinara po poruci da saljem... ima li neka jeftinija varijanta ?
[ owim @ 21.10.2007. 00:35 ] @
Da. MTS postpaid dodatak SMS600. max 1800 poruka mesečno za po 0,65 din / SMS (sa pdv-om).
[ Lunatic @ 21.10.2007. 12:12 ] @
da ali morao bi da predjem na postpaid sto znaci i mesecna pretplata od ne znam kolko...

[ Dusan Jovanovic @ 21.10.2007. 12:23 ] @
85din + pdv najmanja pretplata kod mts
ili
belSMS 190 din +pdv i dobijes 100sms 10mms 1mb gprs i 10 minuta u mrezi + najpovoljniji tarifni dodaci na trzistu
[ Catch 22 @ 21.10.2007. 13:53 ] @
Ukupna postpaid ponuda naših operatera
[ momsab @ 21.10.2007. 14:04 ] @
nema prepaid, nisu ludi da to daju na prepaid za male pare...
mesecna pretplata ili unapred kupljeno... bolje je prvo resenje


postoje specijalne tarife za gluva i nagluva lica, prvoh 100 poruka su oko 0,33dinara (ili vise ili manje, zavisi kod koga) a 101. i sledece poruke se naplacuju po obicnoj ceni


p.s. ako si mislio da spamujes, to je zabranjeno Zakonom
p.s.2 ne salji odjednom na sve brojeve jer u tom slucaju ako stigne na 10% puna kapa
[ owim @ 22.10.2007. 07:08 ] @
Citat:
p.s.2 ne salji odjednom na sve brojeve jer u tom slucaju ako stigne na 10% puna kapa


Zašto?
[ momsab @ 22.10.2007. 18:37 ] @
zato sto meni nije uspevalo sa dobrim uredjajem sto se kucanja i slanja poruka tice
primer iz prosle godine, nesto vezano za fax
jposlao sam jedan SMS njima 20oro ili 30oro (jedan SMS a 20 ili 30 kontakat u To: listi) neku bitnu vest, poruku je dobilo max njih 15 (ako i toliko) a ja ni dan danas ne znam ko jeste a ko nije dobio od onih koji nisu odgovorili posto delivery reports bas nisu bili tacni (javi da je prosledjeno nekome kome nije a ne javi da jeste itd itd)

ovaj hoce da posalje na nekoliko stotina brojeva... nece to odjednom da uspe

[ Lunatic @ 22.10.2007. 22:31 ] @
konkretno, hteo sam da saljem najave za zurke a brojevi su ostavljeni dobrovoljno tako da mislim da nije spam.

ranije sam slao sa svog mobilnog oko 100 poruka od jednom i sve su stigle

pa dobro ne mora neki od mobilnih operatera(mada sam mislio da postoji neki dil sa njima tipa da poseduju servis za slanje smsova kao sto oni rade kad je u pitanju neka fudbalska utakmica nase reprezentacije ili slicno... hm.. sto se to onda ne okarakterise kao spam??)

dakle ako ne ovako, koji sajt ima najjeftiniju cenu?
[ momsab @ 22.10.2007. 23:36 ] @
Citat:
Lunatic: poseduju servis za slanje smsova kao sto oni rade kad je u pitanju neka fudbalska utakmica nase reprezentacije ili slicno... hm.. sto se to onda ne okarakterise kao spam??)
ko kaze da se ne karakterise kao spam?