[ Dejan Matijevic @ 07.09.2003. 10:02 ] @
...koji se odjednom pojavio. Koristim dva internet provajdera kako mi kad dodje. Odnedavno preko hinet provajdera ne mogu otvoriti neke stranice, a medju njima i elitesecurity, dok na net4u ide bez problema. Ništa nisam dirao u postavkama. Od zaštite koristim PC Cillin 2002.

Ako tema nije u pravom forumu molim moderatore da je prebace tamo gdje treba.

Moderator: Teme naslovljavaj tako da drugim ljudima bude jasno o čemu se radi i pre nego što otvore temu.

[Ovu poruku je menjao dark_shark dana 08.09.2003. u 16:57 GMT]
[ Demoritus @ 07.09.2003. 18:08 ] @
ne verujem da je u pitanju neki virus.. verujem da je to do hineta ! pozovi njihovu tehnicku podrsku i pitaj ih u cemu je problem. Mozda je do proxija? Ako ga ne koristis, stavi ga, ako ga koristis onda ga iskljuci

ovo bi trebalo da ide u ISP forum
[ broker @ 08.09.2003. 10:31 ] @
u komandnom rezimu otkucaj tracert www.elitesecurity.org pa posalji ovde rezultat. To bi trebalo da razjasni neke stvari.
[ Dejan Matijevic @ 08.09.2003. 15:05 ] @
Pokušao i ništa,krene kao da otvara i tako nekoliko minuta i ništa, ne može naći stranicu ("The page cannot be displayed")
[ Dejan Matijevic @ 09.09.2003. 14:57 ] @
Djelomično sam rešio problem, konektovao sam se preko proxy i radi. Hinet provajder mi je dao objašnjenje da Verat net iz njima nepoznatih razloga brani pristup HTnet IP adresama