[ Krvavi @ 25.10.2007. 02:08 ] @
Pozdrav drugovi,

zna li iko kakav client, tipa ovih betamaxovih, da ima pored opcije voip telefoniranja, uslugu slanja neogranicenog broja sms-a, ili recimo neke free destinacije da ima nekih 30-40 zemalja?

Ovaj Voip Raider sam gledo, ali nema bas neki izbor zemalja, nema recimo Skandinavije, sto meni najvise i treba, unlimited free sms prema Skandinaviji, mislim ono FREE SMS na recimo period 3-4 mjes, koliko vazi taj kredit?

Cuo sam da ima neki Wise ili tako nesta, mislim da je isto betamaxov, ali kita i on, nakon nekolko dana, pocne ti skidati kredit za poslane poruke!

Pa ako ko zna, bilo koji sa FREE SMS, ono da se uplati 10 eura nije problem, vise mi treba zbog poruka, nego li pozivi!

Hvala drugovi ;)

Pozdrav
[ Kazo1 @ 25.10.2007. 09:35 ] @
Evo na brzinu da ti odgovorim.
Free SMS trenutono imaju sve Skandinavske zemlje na velikoj vecini Betamaxovih klonova. E sad...da li je neograniceno...poima nemam. Neki dan sam sa Lowratevoipa slao nekih dvadesetak sms-a i sve free....

Tu imas popis SMS rata svih Betamaxovih....http://freevoiphr.com/html/info.html

Ako hoces javi mi za koje te tocno zemlje zanima i koje "voipove" koristis, pa cu ti znati tocno reci.

Pozdrav

[ Krvavi @ 25.10.2007. 21:38 ] @
Citat:
Kazo1: Evo na brzinu da ti odgovorim.
Free SMS trenutono imaju sve Skandinavske zemlje na velikoj vecini Betamaxovih klonova. E sad...da li je neograniceno...poima nemam. Neki dan sam sa Lowratevoipa slao nekih dvadesetak sms-a i sve free....

Tu imas popis SMS rata svih Betamaxovih....http://freevoiphr.com/html/info.html

Ako hoces javi mi za koje te tocno zemlje zanima i koje "voipove" koristis, pa cu ti znati tocno reci.

Pozdrav



E bome ovaj nas Kazo je legenda, svaka mu cast, svima covjek pomogne, i vi sto ga napadate, da kao reklamira nesta, samo laprdate, ko vama brani da reklamirate, covjek radi i uvijek je spreman pomoci i svaka mu cast, neka radi i zelim mu uspjeha!

Da, prijatelju gledo sam za neke, ali nisu imali Denmark - FREE, pa ako ti nije problem, da mi javis koje imaju FREE za Denmark? E da, ovaj drug slao s tog nekog Vise-a ili Wise-a, mislim da je isto Betamaxovo, pisalo na siteu neograniceno, ali nakon nekog broja poslanih sms-a pocelo mu skidati :)!

Vec sam vidio site i odmah sam ga add bookmark :)


ma ja bih uplatio jos 1 voip, bilo koji, samo da bih imao besplatno sms-e, jer mi je puno bolje nego sa mobitela slati, ono da recimo ima Denmark, a moze i SWE, ne bi bilo lose, a ako ne, onda samo Denmark , i da li je unlimited u tom FREE?

Hvala unaprijed na ifnu ;)

Veliki Pozdrav
[ Kazo1 @ 25.10.2007. 23:34 ] @
Voipstunt
Netapel
Freecall
Internetcalls
Poivy
VoipcheapUK
Voipcheap
Voipdiscount
Webcall
Lowratevoip
Voipbusterpro
Justvoip
SMSdiscount
12voip
Nonoh
voipWise

Bilo bi lakse da sam pisao koji nemaju besplatan SMS :)

Da li je ograniceno slanje...ne znam..nisam nigdje vidio da pise, ali 20-30 dozvoli, a vise od toga nisam nikad slao :)
Pozdrav
[ Krvavi @ 26.10.2007. 13:40 ] @
E hvala druze dobri, vidim sad i 12 voip ima FREE za Denmark, Sweden, itd.. ali prije nekih mjesec dana recimo nije imo! Ko kad non - stop mijenjaju, nista ne preostaje, osim redovno ih pratiti i gledati svaki put prije nego posaljes taj dan poruku :)!

A Kazo ljudino, jel ovo 20-30 po danu otprilike limit ? :)

Hvala

Pozdrav ljudino ;)
[ Kazo1 @ 26.10.2007. 14:01 ] @
Ne znam...nego se meni nije vise pisalo :)
[ Krvavi @ 30.10.2007. 14:34 ] @
Citat:
Kazo1: Ne znam...nego se meni nije vise pisalo :)


Kazo kinge, mislilo se na to jel to 30 poruka za tih 10 eura sto se isplati sve sto se moze ili po danu otprilike toliko moze?

Ja sam evo slao nekoliko dana, i poslato je sigurno preko 40 poruka, a evo i dalje ne obracunava :) super je ovo

jos ima opciju, doduse koja se placana - minimalno (0.06 EC) za verifikaciju broja i onda kad saljemo , primaocu pise kao da saljemo s naseg broja :)

Hvala, pozdrav Kazimire ;)
[ Kazo1 @ 30.10.2007. 20:56 ] @
Ma kako se cini nema limit za slanje SMSa , bar nisam vidio da pise, a verifikaciju broja naplacuje po redovnom cijeniku vazecem za slanje SMS poruka.
Znaci u svim zemljama gdije je SMS besplatan , verifikacija se ne naplacuje.
[ misk0 @ 30.10.2007. 21:12 ] @
Nema, ali negdje sam procitao da pishe 'dozvoljavamo sebi pravo da u bilo kom trentuku pocnemo primjenjivati regularne tarife'. Meni se to desilo sa freecall nakon... ne znam 200-300 poruka, pa su onda naplacivali jedno 10-20dana pa sad opet dzabe.