[ WebEVIL @ 26.10.2007. 22:54 ] @
Prvo se izvinjavam ako je vec negde bila ova tema ali ja nisam uspeo da je pronadjem...

Napravio sam novi sajt i zanima me koliko vremena treba da bi mi google dodelio page rank???
[ old @ 21.11.2007. 20:17 ] @
Stvarni P.r. dobiješ čim te indeksira, toolbarski P.r. se menja kad su update-kampanje.

Jedna ("istorijska") je upravo završena.
[ NekoMiJePojeoRexa @ 06.12.2007. 15:08 ] @
PR zavisi od broja sajtova koji linkuju na tebe...

PR ne utici na poziciju sajta na pretrazivacu...

PR ce vjerovatno biti ukinut...
[ Sasha21 @ 04.11.2009. 22:31 ] @
ako želiš da te indexira postavi svoj link na neki drugi sajt , na ovaj forum, ili tako negde i sačekaj. Ali PR ne znači mnogo kao što rekoše ljudi. To je samo je od 200 faktora koji utiču na poziciju koja funkcioniše po algoritmu koji su napisali stručnjaci sa Stanford univerziteta i koji se praktikuje na našim sajtovima, sa izuzetkom državnih , univerzitetskih i sl. sajtova.
[ websurfer @ 13.11.2009. 19:21 ] @
@Sasha21
WebEVIL je pitanje postavio pre vise od 2 godine, verovatno je vec i sam zakljucio neke stvari
[ infobiz @ 06.08.2011. 21:55 ] @
Tema je dosta stara ali Page Rank i dalje postoji koliko ja vidim. Interesuje me da li je moguce da za samo 2 meseca od postavljanja sajt dobije PR2 a da pritom nema gradjene backlinkove. Sajt je amaterski radjen u WordPress-u i nije SEO optimizovan. Da se nije google mozda malo prevario ili taj PR definitivno vise nista ne znaci?
[ cyBerManIA @ 12.10.2011. 18:41 ] @
Moguce je.
Napisi koji domen je u pitanju.

Ja sam npr za jedan domen dobio PR3 posle prvog updatea, otprilike posle 90dana.