[ Zirdas @ 27.10.2007. 18:37 ] @
Interesuje me da li mogu koristiti N70 kao headset za skype preko bluetooth-a?

Nasao sam gomilu programcica, ali ni jedan ne radi ono sto meni treba ili uopste ne radi!!!
[ Pici man @ 28.10.2007. 00:41 ] @
Jeli, ti "programčići" jel oni imaju ime i prezime?!?
Niko ovde ne može pogadjati i proricati o kakvim se to programčićima radi.
Mene ponajviše interesuje baš ta množina "programčići", jer koliko mi je poznato jedva da postoji jedna aplikacija takve namene. Za drugu čak i nisam siguran.

Namerno neću napisati ime iste iste jer prvo očekujem spisak svih tih "programčića" koji su isprobani, živo me interesuje.
[ Zirdas @ 28.10.2007. 13:43 ] @
Nemoj biti toliko napadan i siguran!!!

Evo upravo sam skinuo "Useful Skype PTT for Nokia Smartphone" i radi samo....

TRIAL VARIJANTA OVOG PROGRAMA MOZE OKRENUTI SAMO TEST CALL!!!!


A da, po kojoj logici bluetooth mi poznaje N70 kao headset i sve lepo namestim i nece da radi!!!
Ne dozvoljava mi konekciju.
[ Pici man @ 28.10.2007. 15:09 ] @
To je i jedini program koji postoji za skype preko bluetooth-a i šta se onda foliraš ovde na forumu da si ti probao "gomilu programcica"?!?
Na moje pitanje da nabrojiš tu "gomilu" ti opet ćutiš?
Ili je možda ta "gomila" u stvari jedino taj Useful Skype PTT koji imaš u trial varijanti pa ovde na krajnje pokvaren način pokušavaš da dodješ do potrebne informacije o fraj full verziji?
Ako sam ja "napadan" ti si onda lažov i manipulant, jel može tim tokom krenuti razgovor?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 28.10.2007. 15:17 ] @
Pici, postaješ neotrebno razdražljiv.
Završite prepucavanje na PP.

Zirdas, dobio si odgovor od nekoga ko materiju poznaje prilično dobro, trenutno ne postoji program za Skype preko btootha.