[ Vrelo @ 28.10.2007. 22:02 ] @
Imam problem sa glasom preko skype. Radi se o tome da kada govorim cuju me kao da sam progutao helijum :) smesno ali istinito.Ja odlicno cujem druge. Komp je malo stariji ali nadam se da to nema valjde veze. Koristim kablovski internet.Unapred hvala.
[ masam @ 30.10.2007. 07:23 ] @
ja imam isti problem ineznam kako da ga rešim,mislim da nema veze sa provajderom.
ako nađeš neko rašenje javi!!!!
[ Krvavi @ 30.10.2007. 14:39 ] @
U desnom cosku na ikonu za zvuk, mali sivi zvucnik pritisni i pogledaj pod microphone, je li na mute dolje - ono da je chekiran onaj mali box, ako jeste odchekiraj ga, i negdje na pola pojacaj, tako isto i volume control i wave smanji negdje malo iznad pola, to bi trebalo smanjiti te smetnje!

[ Vrelo @ 31.10.2007. 21:05 ] @
Hvala puno na pomoci, medjutim glas je vrlo malo poboljsan. Nadam se da ce se jos neko javiti ko ce nam pomoci da resimo problem.Pozdrav
[ jovovuk @ 27.01.2008. 23:22 ] @
Primjetio sam kod sebe na kompu da sto mi je starija verzija skype-a na kompu to mi bolje radi
recimo pricam sa prijateljem iz Bg i sa novom verzijom stalno kasni secka a sa starom verzijom bas fino radi
verzija 1.4
[ nocopy @ 24.03.2008. 19:01 ] @
Imas pravo Jovo,ubio sam se trazec,sta i kako,sto se podesavanja tice Skypa,a posle i ADSL-a,misleci da je on u pitanju,mada mi je pre sve radilo extra,bez secanja i suma,a od kako sam instalirao novu vreziju,3.6 uzas...seca,zeza,haos...vratio se na staru 3.5,i EXTRA,sljaka bez problema...
[ pro-driver @ 30.03.2008. 14:12 ] @
Ne mogu da verujem, drugar mi je bio u Wienu neko vreme i culi smo se 2 puta preko msn-a. Imao je takav glas,
mislio sam da me loži. Drugi put isto, kao da je pio Becks sa helijumom. Treći put sam ga oterao u pm i naljutio se na njega misleci da me žestoko loži. Nismo se čuli dok nije došao nazad u zemlju. Ne znam u čemu je prob