[ owim @ 31.10.2007. 10:23 ] @
Osoba na koju se vodi Telenor postpaid broj sa tarifom JUNIOR, 2008. god po pravilniku gubi pravo korišćenja ove tarife -- mora da se odluči za drugu. Da li neko ima iskustva da su u Mobtelu/Telenoru zaista vršili obo prebacivanje, ili je neko još dugo ostao na Junioru? Veliko hvala.
[ lukeguy @ 31.10.2007. 10:44 ] @
Imam par prijatelja koji su još uvek na ovoj tarifi, a neki od njih jesu navršili te godine (mada se meni čini da je junior bio do 27. rođendana, ali nema veze). E sad, nisam čuo za ovaj podatak o 2008. godini. To onda znači da će sve ljude na junioru bez obzira na godine prebaciti na drugu tarifu? Gde može da se pročita ovaj pravilnik?
[ owim @ 31.10.2007. 11:42 ] @
2008. godina vezana je za slučaj o kojem govorim -- tada osoba puni 28. godinu, i januara 2008. (godine kada puni 28) mora da pređe na drugi tarifu. Zanima me da li baš mora ili se "švercije" nekoliko meseci, ili nekoliko godina? :-) Iskustvo nekoga sa 27+ godina i Junior paketom?
[ lukeguy @ 31.10.2007. 15:04 ] @
Pa, evo, ti ljudi koje znam. Njih dvoje su 28+ i nisu morali da menjaju tarife. Koliko se sećam, Telenor je zamrznuo status svima koji su na junioru do daljnjeg. Jedino ako nisu doneli neke nove odredbe.
[ owim @ 31.10.2007. 16:33 ] @
Citat:
Telenor je zamrznuo status svima koji su na junioru do daljnjeg. Jedino ako nisu doneli neke nove odredbe.


Zvanično nije zamrznut, već neće struktno u januaru morati da biraju novu tarifu, ali mogu da ih pozovu svakog trena. E, napičao sam se preko Juniora, dosta je! :-) Goodbye! Nisam više 063.
[ MMX @ 02.11.2007. 10:55 ] @
Ranije je Junior bio skroz ok, ali sada, u kombinaciji novih postpaid paketa i tarifnih dodataka je skroz neisplativ.
[ Slobodan Milivojevic @ 02.11.2007. 11:22 ] @
Eh, tarifni dodaci, happy hour... he he he, sta to bese

Ali prenesi je skoro pa OK, racuni nisu vise 1500 din, sad su ~700
[ KORKI @ 02.11.2007. 20:07 ] @
Ja jos ne mogu da se odreknem juniora, mada se razmisljam pre svega zbog ovih PRENESI paketa, poslao sam im mejl pre 4 dana i pitanje da li mogu da se vratim na junior ako predjem na neki od novih paketa, cisto da probam, jos nece da odgovore, izgleda da hoce da ih nazovem i da mi naplate 12 dinara! Kod svih ostalih paketa poruke su jako skupe recimo 2,5-3 dinara, a ovde su 1 dinar! Razgovori su skupi, narocito van mreze!
[ BioSQUAD @ 04.11.2007. 01:04 ] @
Ako jednom promenis paket iz Juniora pa predjes u drugi, neces moci vise nikad da se vratis opet na Junior (Provereno).
Kad naounis 28 god. sami ti menjaju paket ili ti nude neki da biras.
[ owim @ 04.11.2007. 23:10 ] @
Citat:
Ako jednom promenis paket iz Juniora pa predjes u drugi, neces moci vise nikad da se vratis opet na Junior (Provereno).


Još uvek sam Junioru (nije završen proces raskida ugovora), PRELAZIO sam na druge pakete i vraćao se na Junior. Naravno, nisu mi davali, ali onda izvučem zvanični dopis koji mi jednom poslali (da mogu nazad na Junior), i vrate me na Junior.

Takođe imam drugare koji imaju 29 god i dalje imaju Junior.

No, doneo sam odluku, ponudili mi moj postpaid da prebace na prepaid, pristao, i to mi je cool :-). Šta više, sad sam "novi korisnik" i mogu da dobijem 1500 din za njihov rođendan (hahahaha)!