[ owim @ 01.11.2007. 09:14 ] @
Da li neko zna za Java aplikaciju koju bih mogao da koristim na mobu, koja može da uradi Shutdown (isključenje) telefona -- uopšte (ako dam privilegije)?

Ako da, tražim aplikaciju gde bih definisao vreme isključenja ili coundown timer do isključenja, kako bi se telefon noću sam isključio za slučaj da zaspim. Ovo mi je baš potrebno. Neki telefoni su to imali, neke Nokije, kao i automatsko uključenje telefona u zadato vreme (I wish!).

(mob je SE k750i)

[Ovu poruku je menjao owim dana 02.11.2007. u 02:53 GMT+1]
[ srdjandakic @ 01.11.2007. 14:52 ] @
Java aplikacije to ne mogu. Ako je u pitanju Symbian telefon, trazi native aplikaciju ...
[ Catch 22 @ 02.11.2007. 04:46 ] @
To je bila standardna opcija na svim modelima Siemens telefona (Auto Off), a alarm je zvonio i kada je telefon ugašen... ali Siemensa nažalost više nema...
[ pisac @ 02.11.2007. 08:02 ] @
Ne znam da li je nažalost ili nasreću. Siemens je bio poznat po čestim kvarovima (bar u mom okruženju). A Siemens je inače iz mog iskustva izuzetna marka za fiksne telefone, ali samo po kvalitetu zvuka, a u ostalim detaljima (izgled, praktičnost, pouzdanost) ništa posebno. Mada, ja kod telefona najviše i cenim kvalitet zvuka :-)

Ima panasonic gd30 opciju da se isključi i uključi u određeno vreme. :-)
[ Koby_FCRS @ 02.11.2007. 16:18 ] @
A kakve veze ima ova tema sa mobilnim mrezama i novostima u vezi njih?
[ Catch 22 @ 03.11.2007. 00:58 ] @
Citat:
Koby_FCRS: A kakve veze ima ova tema sa mobilnim mrezama i novostima u vezi njih?

Pa na srpskim internet forumima kako pomeneš Siemens ili MTS, neko obavezno mora odmah da se "zapljune", k'o muve na g....