[ dadom @ 01.11.2007. 18:18 ] @
Pozdrav,

po drugi put imam ISTI problem sa Mozillom Firefox. Ugasio mi se kompjuter i svi parametri programa su jednostavno nestali, kao i moj kompletan BOOKMARKS folder. Sta da radim, kako to da povratim nazad? Poludio sam, imao sam stotine bookmarksa...

BTW, sta je bolje, Opera ili Firefox?

Spasavajte...
[ apex @ 01.11.2007. 18:39 ] @
Sad, koji je browser bolji, ne bih ulazio u pricu....

Sto se tice samog Firefox-a, ja na stabilniji browser jos nisam naisao

Gasenje racunara, reset, nestanak struje, NIKADA nije uticalo na bookmarks kod mene, takodje Firefox zapamti i na kojim si stranicama prethodno bio u trenutku "kvara" i pita pri startovanju da li zelim da mi ponovo otvori te stranice.

Ja ovaj Firefox koristim takav kakav je vec preko 2 godine samo iskopiram folder sve zajedno na drugi disk i nakon reistalacije sistema sve vratim i teraj dalje.

Instalirao sam i deinstalirao vise extenzija nego sto imam instaliranih programa u WIN-u i eto i dan danas radi bez greske.

To su moja iskustva sa Firefoxom, e sad izuzetaka ima kao sto vidis

Za Operu, ne znam
[ cika007 @ 01.11.2007. 19:13 ] @
Sve sto je navedeno za Firefox vazi i za Operu, stim sto za Operu nema google toolbar. Mada to obicnim korisnicima nije mnogo vazno.
[ dadom @ 01.11.2007. 20:06 ] @
Super, imam oba, zadrzacu ih, samo daj neka mi neko kaze kako da uradim recover bookmarks-a... stvarao sam to cijele 2007. godine...
Zna li neko kako da ih barem nadjem, pa bi ih rucno prepisao? Ako ih Firefox nije obrisao...
[ D.i M.e @ 02.11.2007. 09:33 ] @
Za Njindovs:

C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Mozilla, s tim što ovo Administrator je u stvari ime korisnika na računaru koji ti treba. Onda potražiš datoteku bookmarks.html u fasciklama, otvori je i vidi da li je ta, pošto može da ih bude više.

Da bi sprečila ovakve situacije, koristi proširenje FEBE.
[ dadom @ 02.11.2007. 15:06 ] @
E puno hvala.

Rijesio sam problem. Doduse, nije bas na mom racunaru bilo u tom folderu, ali svakako jeste pod Documents and Settings. Nasao sam fajl!

Hvala!