[ maha @ 01.11.2007. 23:05 ] @
Vec dugo se logujem sa hotmail adresom pa sam htjeo da promijenim,pa me interesuje postoji li mogucnost da se logujem sa drugom adresom npr. yahoo,gmail ili nekom drugom i kako to da odradim ? Pozzz... forumasima :)
[ superbaka @ 02.11.2007. 13:45 ] @
jao majko...
[ maha @ 04.11.2007. 09:49 ] @
Staje brate,zaboli te zub ??
[ superbaka @ 04.11.2007. 11:09 ] @
ne, zabole me glava od ovakvog pitanja... WLM je jedan protokol i moze se koristiti samo sa hotmail i msn email adresa... yahoo i gmail su drugi protokoli i koriste druge instant mesindzere za pristup sa svojih email adresa, konkretno, yahoo messenger i gtalk (jabber protokol) tako da ti za komunikaciju sa drugih adresa trebaju drugi mesindzeri, ali samim tim, mozes da komuniciras jedino sa ljudima koji koriste te protokole i adrese, ne i sa onima koji imaju WLM...
ako zelis, mozes da uzmes neki multiprotokolni mesendzer sa kojima ces moci da se ulogujes na vise mesta i dobijes sve kontakte sa razlicitih protokola u jednom prozoru, ili mozda malo komplikovanije resenje za pocetnika, ali bolje, da koristis jabber server na elitesecurity.org koji ima transporte za druge protokole, pa tako da sa jednim mesindzerom i protokolom objedinis sve... tako ja radim, pa cak i sa mobilnog telefona pristupajuci samo es jabber serveru sa jednim mesindzerom imam jabber, msn, icq i gtalk kontakte, a moze i yahoo mada ga ne koristim... ako hoces vise o tome, imas gore link Jabber pa procitaj...
[ Andreja Dulovic @ 04.11.2007. 11:28 ] @
Nisam siguran da 100% razumem pitanje, ali: ja sasvim lepo koristim Windows Live Messenger sa svojim gmail nalogom. Treba da kreiras live id nalog ovde:
http://accountservices.passport.net/ppnetworkhome.srf (sa te stranice idi na "Sign up")
sa svojom email adresom (mozes da koristis i gmail), itd...
[ Nenad Vranjanac @ 04.11.2007. 11:35 ] @
druge mail adrese mogu da se koriste, ali ne uvek. kolko se secam registrecija iz msn-a i lajva daje samo m$-ove adrese u ponudi.
medjutim ako kreirate nalog iz onog najprostijeg win messengera iz xp, mozete da stavite bilo koju adresu.
[ maha @ 04.11.2007. 22:11 ] @
Hvala Andreja uspio sam