[ c-76 @ 03.11.2007. 19:34 ] @
ovako: izbriso sam folder sa porodičnim slikama, skonto (poslje 2 dana aktivnog rada na kompu), vratio, ali... Samo 3-5% fajlova mogu da otvorim, da pregledam slike. Ostali fajlovi imaju veličinu, ekstenziju, ali nakon dvoklika: previev not aviable(ili kako već). Ni fotosop niti jedan drugi program nemogu da otvore. E postoji li mogučnost, nekim programom da se takvi oštećeni fajlovi pregledaju.
[ HappyIndividuals @ 21.03.2008. 23:48 ] @
Proslo je dosta vremena. Ne znam sta si uradio? Ne znam da li postoji softver za restauraciju ostecenih jpeg fajlova, ali veoma je bitno kojim si programom pokusao da vratis izgubljene slike. Po meni najbolje se pokazao Easy Recovery - trenutno aktuelna verzija je 6. U svakom slucaju sada je sigurno kasno za tu operciju
[ c-76 @ 28.04.2008. 10:53 ] @
aaaa joj odakle ovo izvuce,
nemam pojma koji sam program koristio, nesto sto sam nabryinu uspjeo naci kod kolega i na netu. dva programa sam koristio ya vracanje i sacuvao reyultate obadva puta za neka bolja vremena kad cu moyda to moc i povratiti. mada sam posle nasao i neke bekupove sa slikama tako da sam iygubio samo period od neka 2 mjeseca. hvala u svakom slucaju na odgovoru