[ DR83 @ 04.11.2007. 01:24 ] @
Ne znam da li jos neko ima problem sa njima ali ja evo cirka 6 meseci ne mogu da mi aktiviraju e-banking uslugu!
Prvo na broju call centra 0800 XXXX nisu mogli da mi aktiviraju tu uslugu iako su podaci o meni kao korisniku postojali a zatim su menjali sistem aktivacije ove usluge na taj nacin sto u maticnoj filijali moraju da unesu direkttno podatke u bazu da bih mogao da aktiviram zvanjme call centra iako sam pin vec davno dobio. E onda je sledila agonija-svaki dan sam isao do doticne filijale u Kolarcevoj da vidim sta se desava i ono je katastrofa koliko ljudi tamo nemaju pojma! Nakon 10.odlaska sam insistirao da preda mnom pokusaju da unesu podatke i tad sam se stvarno uverio da im nesto sa sistemom nije u redu jer izbacuje nepoznatu gresku u bazi...Zvali su nadredjene ali ni oni nisu imali pojma. Ne znam ko im je pravio sistem i ko ga odrzava ali znam da je strasno spor i cesto padne a guzve u EFG banci su nesnosne!
Elem, krajem avgusta ode moj ortak isto da pokusa da ajtivira tu uslugu u istoj filijali i rekli su mu da ce mu za 2-3 nedelje javiti da dodje po pin. Do dana danasnjeg nikakvo obavestenje nije dobio!!!!
Sramota u veoma neprofesionalno!