[ Milanche1 @ 04.10.2001. 10:45 ] @
Hteo bih da naucim FLASH a o njemo ne znam APSOLUTNO
nista.Mozete li da
mi pomognete nekim savetom,koji je najbezbolniji nacin da
to naucim?Da
li je to neki kurs ili knjiga i koja bi knjiga bila
najbolja kao i gde
se moze naci i po kojoj ceni.Hvala unapred.



[ Dragoslav Krunić @ 04.10.2001. 10:54 ] @
Imas knjigu Flash 5
u izdanju Mikro Knjige. Ne znam kakva je knjiga jer me ta oblast, stvarno, ne interesuje, ali sam je licno video u knjizari na BB. Znaci skokni u Pozesku ili u Sremsku i prelistaj je
[ Daddy @ 04.10.2001. 11:12 ] @
Imas dobar tutorial na YU jeziku na http://www.most-art.de/flash/flash-menu.shtml
[ dr ZiDoo @ 04.10.2001. 15:22 ] @
Moj iskreni savjet....nemoj spavati 3 noci (il jos bolje ne ici u skolu tri dana) i rasturi se ko zeko... meni ti tutoriali nesot slabo ferceraju... keve mi
[ Daddy @ 05.10.2001. 14:06 ] @
dr ZiDoo je u pravu!!! Nema pravog znanja dok ne sjednes za racunar i ne polomis prste na tastaturi.
Ja sam masu puta nabavljao knjige ili tutoriale i uz to ucio neke stvari koje me interesuju. Vjeruj mi da sam tesko ista skapirao. Sasvim druga stvar je kad prvo sjednes za nekim programom i isprobavas sve opcije i slazes sliku u glavi. E poslije toga uzmi knjigu ili tutorial i samo ce ti se sloziti u jednu cjelinu.

Zakljucak: Ne mozes traziti nigdje znanje, ako ne sjednes za comp. i sam ne zapnes!
[ Marko Lisinac @ 09.10.2001. 01:32 ] @
U samom Flash-u imas dobre tutoriale koji ti sve lepo objasnjavaju i moj ti je savet da prvo to proucis jer je tu apsolutno sve objasnjeno. Kasnije mozda i osetis potrebu da koristis neku knjigu, ali ces tek tada shvatiti da su oni tutoriali zakon.
znaci ides na HELP pa onda imas TUTORIALS pa idi redom...
pozdrav,
Marko_XXL
[ Trunks @ 28.10.2001. 14:11 ] @
Prvo nauči osnove iz Lessons-a u samom Flashu.

A kad to savladaš posle idi na nešto naprednije, npr. http://www.flashkit.com/ .
[ ShojkE @ 30.10.2001. 13:56 ] @
.........................::::::::::Sve sto te ikada bude interesovalo u vezi Flash-a mozes nauciti iz njegovog fenomenalnog help-a ili totalno animiranog tutorijala koji dolazi uz njega i koji ti step-by-step objasnjava sve sto je potrebno.....................:::::::: Naravno da se u potpunosti slazem sa dr ZiDoo................:::................. Dok se dupe nebaci na stolicu nema ni nauke............::::........ Zna zakljucak je da sve dolazi iz du****.............:::::::::::ZeZZZZZZZZZZZZ...........