[ che @ 13.09.2003. 08:38 ] @
sta mislite o novom flash-u?meni je jako mocan!!!!!!!!!!
[ manca @ 13.09.2003. 12:20 ] @
ja nisam cuo za najnoviji flash....ajde daj adresu da ga skinem....da isprobam
[ Miroslav Strugarevic @ 13.09.2003. 12:35 ] @
Pa manca, pa gde ti živiš..


P.S. Meni se sviđa, po onome što sam video na nekim sajtovim.. Ima mnogo poboljšan interfejs, dodata je podrška za CSS, dodat je history panel, itd..

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 19.09.2003. u 21:20 GMT]
[ Miroslav Strugarevic @ 13.09.2003. 12:39 ] @
macromedia.com .. pa skini trial..
[ manca @ 13.09.2003. 17:46 ] @
Ok, ok rammstein....
video sam!!!
Poceo sam da ga skidam.....nadam se da je dobar....samo MNOGO zauzima....
ali mislim da ce se isplatiti!!!
[ twix @ 13.09.2003. 20:09 ] @
[rammstein]: Zar sumljas u Macromediu. Imas na ultrashocuku review Flasha 2004.. Pogledaj.

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 19.09.2003. u 21:18 GMT]
[ -zombie- @ 14.09.2003. 01:08 ] @
Citat:
[rammstein]:
P.S. Meni se sviđa, po onome što sam video na nekim sajtovim.. Ima mnogo poboljšan interfejs, dodata je podrška za CSS, dodat je history panel, itd..


hm.. biće da ili ja nisam u toku, ili si ti nešto pobrkao.

kako podrška za css u flešu? jel može to neko da mi objasni (laički) kakve veze css i flash imaju?


(a možda si pobrkao, jer u DW 2004 je značajno poboljšana podrška za css...)
[ mizob @ 14.09.2003. 13:12 ] @
Ko se razmislja da ga skine nek ga skine,a ko ne razmislja o tome,nek pocne da razmislja!!!
Odlican je,iako ima 72 Mb isplati se!!!Imate help u pdf formatu ima oko 2000 strana ukupno,i interfejs je poboljsan!!!
Sve u svemu zacin C!!!
ODLICAN JE FLASH 2004!!!

Ake neko sazna serial ili nadje crack nek javi url ili mi posalje!!!
[ mizob @ 14.09.2003. 13:14 ] @
zaboravio sam da vam dam url,evo za download flasha 2004,evo ga

http://trials.macromedia.com/p...d/flashmx2004_trial_en_win.zip

Bojan Bašić: obrisan nepotreban citat

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 19.09.2003. u 21:21 GMT]
[ babylonian @ 14.09.2003. 15:17 ] @
Citat:
-zombie-:
Citat:
[rammstein]:
P.S. Meni se sviđa, po onome što sam video na nekim sajtovim.. Ima mnogo poboljšan interfejs, dodata je podrška za CSS, dodat je history panel, itd..


hm.. biće da ili ja nisam u toku, ili si ti nešto pobrkao.

kako podrška za css u flešu? jel može to neko da mi objasni (laički) kakve veze css i flash imaju?


(a možda si pobrkao, jer u DW 2004 je značajno poboljšana podrška za css...)


nije pobrkao, istina je !
za vise detalja idi na ultrashock.com nadji review pa procitaj o cemu se radi !
inace izgleda divno ! i konacno ima nekih stvari za koje su mnogi korisnici kukali da se pojave !
[ -zombie- @ 15.09.2003. 00:18 ] @
hm.. a ja sam pitao za konkretno objašnjenje, jer i dalje ne razumem kakve veze imaju flash i css, a ti "idi na tamo i tamo, i pročitaj to i to".. ili ako me već šalješ negde, daj konkretan url. ne znaju i ne prate svi iste sajtove kao ti...


// ps: jer to neka obaveza da se se na veb dizajn forumu koriste uzvičnici toliko? jel to neko pravilo da makar 10% svake poruke mora biti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ako je tako, evo sad ću da izvadim svoj prosek, a to ću preporučiti i tebi rammstain, jer se svi drugi očigledno pridržavaju tog pravila...
[ babylonian @ 15.09.2003. 00:36 ] @
da si se samo malo potrudio i OTISAO na sajt, video bi da u index page-u ima review kao jedan od specijalnih tema izdvojenih za ovaj mesec !!! izvini ako sam te precenio

Citat:
CSS support

Flash MX 2004 now supports Cascading Style Sheets (CSS) in its TextField Object. Features like a:hover (rollover link) effects are now a just piece of cake to implement.

You can load an external CSS document into Flash and assign it to a textfield or define the styles inside your Flash project. Either way it is a very nice new feature and certainly is the way forward with regards to visual consistency within HTML content.

[ che @ 15.09.2003. 07:48 ] @
sta mislite oce li vam isteci trial verzija pre nego sto izadje crack :))!!!izgleda da su srusili astalavistu ja vec par dana nemogu da odem na njihov sajt--probajte i vi!!!
[ ijboy @ 22.09.2003. 00:48 ] @
Citat:
che:
sta mislite oce li vam isteci trial verzija pre nego sto izadje crack )!!!izgleda da su srusili astalavistu ja vec par dana nemogu da odem na njihov sajt--probajte i vi!!!


JA IMAM CRACK ZA FLASH 2004 KAO I ZA DREAMWEAVER I FIREWORKS 2004 ver. 7.0!
[ manca @ 22.09.2003. 10:59 ] @
off.

OK,
ajde ako imas ceo studio 2004
javi se na mail pa da se dogovorimo.
oko diska!!!
[ Nikola Denić @ 23.09.2003. 01:30 ] @
Citat:
-zombie-:
Citat:
[rammstein]:
P.S. Meni se sviđa, po onome što sam video na nekim sajtovim.. Ima mnogo poboljšan interfejs, dodata je podrška za CSS, dodat je history panel, itd..


hm.. biće da ili ja nisam u toku, ili si ti nešto pobrkao.

kako podrška za css u flešu? jel može to neko da mi objasni (laički) kakve veze css i flash imaju?


(a možda si pobrkao, jer u DW 2004 je značajno poboljšana podrška za css...)



Zombie , vidis one cike iz macromedie su sad napravile da moze da se unese blabla.css u .swf , i da privezes neki html kao externu datoteku ... Fina stvar nema sta , e sad imaju i direkne .rss konektore , i jos kojekakva XML cuda koje samo ti mozes da razumes .... :)

P.S. Kad ce mi dajes casove XML-a ... :)
[ zemljanin @ 26.09.2003. 14:18 ] @
Imam i ja 2004 MX verzija za Flash i Dreamweaver. Moram priznati da je Macromedia sve bolja i bolja. Sto se tice Flasha, tacno je da ima podrsku za CSS i jos mnogog stosta. Gledajuci broj komponenti, kao i masu besplatnih komponenti za Flash, ne bi zacudilo da se pocnu raditi i stone aplikacije pomocu Flasha, sto nije nemoguce. Jos koja verzija i mozda cemo se raspravljati jeli bolji Delphi, .NET ili Flash.

Doduse, kad bi podrska za Linux Flash plug-in od strane Macromedia bila bolja, a ne samo link na neku legendu koja se trudila da napravi.
[ Dragan_v @ 28.09.2003. 09:56 ] @
i ...sta bi...ima li nekog ko ima ceo studio 2oo4 i voljan je da ga nareze ?
ok...ajde da bi bilo legalno...treba mi trial verzija :-)
[ Radovan__III @ 07.11.2003. 21:08 ] @
Aj neko da postavi link ka cracku za Flash MX Profi
ja nikako nemogu da ga nadjem ....