[ Br@nkoR @ 13.09.2003. 12:09 ] @
Potreban mi je besplatan WAP hosting.
Sa mogucnoscu upload-a wml fajlova.

Hvala
[ Br@nkoR @ 13.09.2003. 19:08 ] @
Moj wap sajt
http://wappy.to/branko

Pozdrav


[ davidkovacs @ 21.12.2006. 12:43 ] @
Poz! Napravio sam pomocu jednog programa Svoju WML stranicu (WAP) . I stvar je u tome sto ne znam kako da je hostujem i na koji sajt da je hosujem.... jednostavno receno o hostovanju nemam blage veze a hteo bio da hostujem svoju wml stranicu...da li mi neko moze pomoci kako da je hostujem? hvala unapred...!

trebao bi mi neki server gde se moze hostovati barem 10-20MB... hvala ! Cekam odgovor!
[ sburina @ 21.12.2006. 13:58 ] @
Citat:
davidkovacs: Poz! Napravio sam pomocu jednog programa Svoju WML stranicu (WAP) . I stvar je u tome sto ne znam kako da je hostujem


Potreban ti je najobičniji hosting servis bilo gde.
WAP i HTML sajtovi se razlikuju samo po formatu sadržaja, protokol je isti.
[ kebic @ 21.12.2006. 18:16 ] @
Probaj sa www.conexhost.org oni daju jeftin a kvalitetan hosting.
A sto se tice wapa kolega ti je objasnio kako se hostuje, osim ako nisi nikad hostovao ni html.
Ako je to problem pretrazi ovaj forum ima dosta o hostovanju i o samom wapu ili me kontaktiraj na pp pa ti ja mogu poslati neka uputstva.

Pozz
[ Theraggan @ 21.12.2006. 22:16 ] @
kebic sto kazes ONI, zar to nije tvoj hosting?
[ kebic @ 21.12.2006. 22:54 ] @
Nisam mislio na sebe nego na ljude koji ce dobiti mail pa ti ono mogu odgovoriti na sva pitanja naravno ako ih imas.
Ja nisam hteo da iznosim podatke na forumu.

A uputstva za hostovanje i za wap ti mogu ja poslati prijateljski ako ti treba to sam ti vec napisao.

Pozz
[ nokconn @ 21.12.2006. 23:26 ] @
@kebic



Znaci www.conexhost.org je tvoj hosting? Reklamiras sam sebe u svakom topicu... hahahahaha :)
[ kebic @ 22.12.2006. 16:06 ] @
Ne samo preporucujem ono sto valja.

hahahah:)

Pozz