[ olivertunit @ 06.11.2007. 12:24 ] @
uradio sam jedan blog, ali nisam zadovoljan izgledom... svaki savet je pozeljan... www.blogoye.org/olivertunit ...hvala unapred...
[ webex @ 06.11.2007. 14:06 ] @
meni se ne otvara... ???
[ olivertunit @ 06.11.2007. 14:45 ] @
verovatno je opet blogoye u zastoju... desava se...
[ pajaja @ 06.11.2007. 19:17 ] @
Izbor boja: crvena slova na crnoj podlozi nisu najsrecnije resenje. Posebno se tesko cita ako ima vise teksta. Iako sam pristalica dark tema ;) ovde bih vise voleo da vidim nesto svetlo.
Header (a i footer) je ogroman, onome ko ima rezoluciju <= 1024 jedva stane u prozor a i 'vuce' dosta KB.

Meni: Oni stikeri nisu dobro resenje za meni. Ko prati blogove njega ne asociraju na meni nego na neke druge stvari (na pr. rss)

Postovi: Font (pored toga sto je crven) ne bi trebao da bude veci od samog naslova. Smanji ga na neku normalniju velicinu, bice i laksi za citanje :)

Muzika: Iako je mene licno Smak obradovao, bice dosta njih koje nece ili koji ce vec slusati muziku dok surfuju. Tako da nece biti prijatan dozivljaj, posebno sto se kontrole nalaze skroz na dnu stranice i verovatno ce pre ugasiti tvoj blog nego svoj plejer. Moja preporuka ti je da muziku skroz izbacis.