[ rajic1 @ 14.09.2003. 17:53 ] @
Kako proveriti trenutni racun ili broj potrosenih implusa?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 18.09.2003. 14:36 ] @
Moci ce putem usluge Moj Racun koja je jos uvek u fazi testiranja.

Imaces username i sifru kojim ces moci pristupiti trenutnom stanju za odredjeni broj.
[ Golden @ 21.09.2003. 11:07 ] @
Oce li to biti preko Web-a ili ce se morati zvati operator ?
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 21.09.2003. 16:12 ] @
Web.
[ S a l e @ 02.10.2003. 00:17 ] @
I to ce biti na ovoj adresi:
https://www.telekom.yu/SajtTelekoma/mojracun/mojracun.asp

Samo nijesam vidio da ce to biti ponudjeno ni u pocetnoj, a ni u II fazi servisa

Citat:
Pomoću usluge Moj r@čun možete da:


besplatno vidite i odštampate svoj račun za telekomunikacione usluge koje Vam je pružio Telekom

dobijete obaveštenje e-mailom kada je Vaš račun za telekomunikacione usluge raspoloživ na našem sajtu



Usluga Moj r@čun će uskoro obezbediti:


detaljnu specifikaciju računa sa pregledom obavljenih razgovora (ova usluga će se dodatno naplaćivati)

mogucnost dobijanja jedinstvenog računa za sve usluge koje Vam je pružio Telekom

placanje računa preko Interneta

štampanje računa kod kuće

otkazivanje primanja računa preko pošte

ovlašćenje Telekomu da svakog meseca izdaje nalog banci da banka sa tekućeg računa kojeg kod nje imate vrši plaćanje Vašeg računa za telekomunikacione usluge.

pregled računa za poslednjih 12 meseci


Za razliku od mobilnih operatera koji imaju on line provjeru stanja na racunu:
www.promonte.com
www.monetcg.com
www.mobtel.com ima i specifikaciju, koja je valjda besplatna.
[ strba @ 02.10.2003. 16:03 ] @
Ja sam zvao drugaricu koja radi u telekomu kako bi pozvala Mileta u mojoj centrali, a on isčitao stanje brojača.

Pozdrav

[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 02.10.2003. 16:31 ] @
Dobro tako..ali problem nastaje kad ne zivis na selu :)
[ strba @ 02.10.2003. 17:49 ] @
Pa pitanje je bilo kako proveriti telefonski račun u toku meseca, a moj odgovor je pomeni jedino moguće rešenje za sada ( nažalost primenljivo samo za one koje imaju nekog u ptt/telekomu ).

Pozdrav N


[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 26.11.2004. u 22:04 GMT+1]
[ karlo @ 07.12.2003. 15:01 ] @
064/789 odslušajte automat do kraja pritisnite 2, onda 1, opet 1, opet 1 unesite kao šifru zadnje 4 cifre vaše puk šifre i eto iznosa u toku meseca
[ kime1 @ 07.12.2003. 15:21 ] @
Zaboravio sam koisničko ime na Moj račun (prijavio sam se pre par meseci,kad još nije bio aktivan),a pošto mi se čini da bi to moglo biti nešto sa računa (ime i prezime ili neka šifra itd) molio bih da mi neko pomogne,takođe ne znam šta bi bilo "lib",odnosno treće polje pri logovanju).
[ mizob @ 07.12.2003. 18:46 ] @
A ja ne znam sta je sifra???
To je neka sifra sa racuna,a ja nemam zadnji racu???Ima li pomoci??
[ diabola21 @ 24.11.2004. 00:13 ] @
lib je licni identifikacioni broj . Ja sam poslao ,zahtev pre 3 meseca i nista. Govorim o fiksnoj tel.

[Ovu poruku je menjao Bojan Basic dana 26.11.2004. u 22:05 GMT+1]
[ Bensedin @ 26.11.2004. 20:58 ] @
Ja sam dobio sifru nakon 3-4 dana a ni moji prijatelji nisu duze cekali. Tu se moze proveriti racun ,ali samo na kraju meseca ne tokom meseca.
[ Nabukodonosor @ 27.11.2004. 14:27 ] @
I meni je stiglo posle nekoliko dana, ali mom drugaru i posle 20 dana jos nije stiglo.
[ vuki68 @ 27.11.2004. 20:26 ] @
Citat:
S a l e: I to ce biti na ovoj adresi:
https://www.telekom.yu/SajtTelekoma/mojracun/mojracun.asp

Samo nijesam vidio da ce to biti ponudjeno ni u pocetnoj, a ni u II fazi servisa



Za razliku od mobilnih operatera koji imaju on line provjeru stanja na racunu:
www.promonte.com
www.monetcg.com
www.mobtel.com ima i specifikaciju, koja je valjda besplatna.


Ljudi Boziji zar ste slepi, ja svakodnevno na sajtu www.telekom.yu u opciji ,,moj racun,, proveravan stanje brojaca i utrosak impulsa.
Postoji ta opcija u ,,pregled listinga za tekuci mesec,, . Azuriranje se vrsi danas za sutra, sto prakticno znaci da tek sledeci dan mozes videti koliko si potrosio impulsa prethodnog dana.
[ Bojan Basic @ 27.11.2004. 20:29 ] @
Ne znam ja ko je ovde slep, pogledaj datum poruke koju si citirao.