[ Librabicboj @ 12.11.2007. 13:57 ] @
Novi vlasnik Verata - 7L Capital Partners Emerging Europe L.P.
12 Novembar 2007

U petak, 12. oktobra 2007. godine, završen je postupak kupoprodaje Društva za telekomunikacije Verat doo.

Novi vlasnik Verata je 7L Capital Partners Emerging Europe L.P, preko kiparske holding kompanije Kerseyco Trading Limited.

7L Capital Partners Emerging Europe L.P. je regionalni investicioni fond, koji uključuje vodeće institucionalne investitore, kao što su Evropska banka za rekonstrukciju i razvoj (EBRD), Međunarodna finansijska korporacija (IFC) i Švajcarski Investicioni fond za tržišta u razvoju (SIFEM).

Formiran je Upravni odbor Verata u sastavu: Verica Radović (predsednik), Milomir Jevtić (potpredsednik i izvršni direktor), Aristeidis Fronistas, Salvator Levis i Jelena Armuš (članovi).

Nastavljajući postojeću tradiciju, Verat će ponuditi više kvalitetnijih usluga za postojeće i buduće korisnike.


preuzeto sa http://www.verat.net




Nadam se da ce sad poceti da ozbiljnije rade........
[ Miroslav Jeftić @ 12.11.2007. 14:03 ] @
Nešto nisam oduševljen kad transakcije idu preko Kipra.
[ Ivan Dimkovic @ 12.11.2007. 14:10 ] @
Pa vecina investicionih fondova su na Kipru, u Luksemburgu i sl... zemljama gde imaju povoljniji tretman.

Sigurno nece u Svedskoj da se lociraju ;-)

Inace, imati fond kao vecinskog vlasnika je odlicna stvar za firmu (pristup kapitalu i strucnoj radnoj snazi u domenu finansijskog menadzmenta, kao i svakodnevni pritisak za agresivni rast) - ali je, hm, ne tako dobra vest za radnike (trazi se veci ucinak za manje pare ;-) hehe.
[ tdjokic @ 12.11.2007. 20:10 ] @
Ako postanu "ozbiljni" kao Telekom, pa pocnu da uvode razne promotivno - zbunjujuce akcije i razne sarene laze, onda neka idu dodjavola.
[ fdafsd @ 12.11.2007. 23:41 ] @
[V]DSL - Veratova Digitalna Superbrza Linija
[ pantic68 @ 13.11.2007. 00:43 ] @
Ja se samo plasim da i verat i telekom i jos ponesto ne zavrsi u rukama istog coveka ili grupe. A system je ustrojen da se to lako moze desiti.
[ searcher @ 15.11.2007. 01:09 ] @
Da, toliki korak napred su ucinili da su odmah sutra dan rekli da do kraja meseca ukidaju Day Full i Night Full pakete :)))

http://www.verat.net/?q=sh/node/622
[ DZomba @ 21.11.2007. 03:34 ] @
Citat:
Librabicboj:
Nadam se da ce sad poceti da ozbiljnije rade........


Sta ti znaci ovo,jel si imao lose iskustvo sa veratom ili samo pises onako?
Ja iz mog iskustva, a korisnik sam verata jedno 5-6 godina sto dial up sto sada adsl ,mogu da kazem
da nikada nisam imao neki problem ili neprijatno iskustvo sa njima(tahnicku podrsku sam za sve to vreme kontaktirao jednom pre par god,bio prekid u saobracaju ,nedelja oko 3h ujutru),
i da su za ove ostale provajdere zapad.
Da nebude zabune,internet koristim svakodnevno i nemam nikakve rodbinske veze sa nekim od zaposlenih u veratu(da nebude da im pravim reklamu).
Pozdrav
[ Librabicboj @ 22.11.2007. 14:50 ] @
Citat:
DZomba: Sta ti znaci ovo,jel si imao lose iskustvo sa veratom ili samo pises onako?
Ja iz mog iskustva, a korisnik sam verata jedno 5-6 godina sto dial up sto sada adsl ,mogu da kazem
da nikada nisam imao neki problem ili neprijatno iskustvo sa njima(tahnicku podrsku sam za sve to vreme kontaktirao jednom pre par god,bio prekid u saobracaju ,nedelja oko 3h ujutru),
i da su za ove ostale provajdere zapad.
Da nebude zabune,internet koristim svakodnevno i nemam nikakve rodbinske veze sa nekim od zaposlenih u veratu(da nebude da im pravim reklamu).
Pozdrav



Takva kompanija sa velikim potencijalom, a pogresnom politikom je totalno lose.....