[ pxotographer @ 12.11.2007. 16:26 ] @
Pozdrav svim korisnicima,
ovako,jedno pitanje na koje ce vjerovatno znati odgovor onaj ko se iole ozbiljnije bavi VoIP telefonima.
Prije 2 godine sam uzeo TelSip Brondi telefon i do skoro ga koristio i to na najbolji nacin.Cijene su mi bile extra povoljne prema inostranstvu.Od 31.Avgusta je firma ugasena pa sam tako ostao samo sa telefonom kuci.Cak i ono kredita sto sam imao nisam uspio iskoristiti.Pitanje: moze li se taj telefon iskoristiti da se prikljucim na nekog drugog provajdera koji radi na istom principu po kojem je radio TelSip,ili bar slicnom principu.Uglavnom,trebaju mi jeftini razgovori prema inostranstvu.
Hvala unaprijed.
[ misk0 @ 12.11.2007. 20:51 ] @
Naravno, pretrazi malo forum da udjes u problematiku i vidis koje su opcije. Neki od betamax klijenata ti sigurno mogu dobro doci. Freecall, voipbuster, justvoip...
[ pxotographer @ 12.11.2007. 21:05 ] @
Nisam neki poznavalac te materije ali pokusacu nesto da pronadjem.
[ symbolin @ 12.02.2008. 21:18 ] @
Svi koji poseduju BRONDI Telsip telefon, mogu da posalju email na adresu [email protected] i dobice novi software pomocu kojeg ce moci da Telsip koriste u SKYPE sistemu. Pomocu novog programa na displeju Telsip-a vidljivi su svi On Line korisnici.
[ pxotographer @ 12.02.2008. 21:30 ] @
Hvala puno,vec sam poslao mail Symbolin-u!