[ nbgsystem @ 12.11.2007. 22:39 ] @
Trazio sam neki php template i saznao za ovo medjutim iskreno gledam ovo i gledam oko 3h i nista ne kapiram bas, pa me interesuje koliko dobro mora da se zna php programiranje da bi mogao da pratim ovo... mislim na celom forumu se pise kao da je mnogo mnogo lako ali ipak ne izgleda mi tako, a meni sve sto bih hteo da napravim je za pocetak neku php bazu podataka gde bih ubacivao imena fajlova ( slika ) a on sam da generise odnsno pravi html stranu jer sam nesto razmisljao praviti html stranu po stranu je jednako samoubistvu ako je upitanju neka velika baza podataka.... molim vas ako moze neki odgovor nesto i koliko je tesko posle ubaciti da moze da se npr. oceni slika i da postoje useri odnosno da mogu da se registruju ehh pa sada koliko je sve ovo tesko i koliko mi znanje treba za to
[ D.i M.e @ 13.11.2007. 10:57 ] @
Za ovo što ti tražiš već postoje gotove skripte (možda nemaju baš sve mogućnosti koje ti tražiš, ali u principu to je to). Teško da ćeš ti to sam napraviti, a i zašto bi kad već neka rešenja postoje, bolje njih izmeniti da odgovaraju tvojim potrebama.
[ nbgsystem @ 13.11.2007. 19:51 ] @
Aha pa ekstra ako postoji vec gotovo neka skripta pa ako moze samo neko da me uputi gde bih mogao da je nadjem to bih bilo bas FULL 100% znaci guglovao sam i ja bas dosta po netu ali nisam nasao nista konkretno da je dobro pa ako moze neka mala pomoc neko malo da me usmeri negde :P

Hvala
[ dakipro @ 13.11.2007. 20:14 ] @
Najbolje mesto
http://www.elitesecurity.org/t...-Treba-mi-skripta-Ako-neko-ima
[ Man-Wolf @ 21.11.2007. 13:37 ] @
1. Meni se cini da ti ne poznajes uopste PHP, bez uvrede, takav utisak sam steko :-))

2. Koliko ga treba poznavati ?? Po meni samo neke osnove, ako oces da radis sa smarty-jem... Svodi se na prebacivanje podataka ( citaj nizova, promenljivih,.... ) u Smarty promenljive i na ispisivanje istih ... To je neki pocetni stadijum

3. Nije mi jasno zasto je ovo tesko napraviti ?? Pitam samo zato sto sam bas to juce radio. Prebaci imena slika iz foldera u bazu, posle ih iscitava i stampa po grupama ( godinama :P ) .... Bilo mi jednostavno glupo da trazim klasu za tako nesto. Ako ti treba ono sto sam ja uradio, a mislim da oces isto ( iscitava putanje do slika iz baze i stampa ih sa smarty-jem ), mogu da okacim ovde kod :-)))

Pozdrav,

Mihailo Joksimovic
[ nbgsystem @ 22.11.2007. 13:52 ] @
hvala ti puno.... snasao sam se, nasao sam drugara koji mi je pomogao
hvala jos jednom!