[ nikol@c @ 13.11.2007. 11:16 ] @
Imam interesantan problem sa Wordom.

Kada okucam nesto (recimo jedan red teksta) i pritisnem ENTER za prelazak u novi red, meni kursor padne otprilike na sredinu lista.
Kada nastavim da kucam i opet pritisnem ENTER kursor opet padne 5-6 redova nize a gornja dva reda priblizi jedan drugom na otprilike 6 redova razmaka.
Uradio sam Repair Officea i nista, nakon toga sam ga potpuno reinstalirao, i opet se javlja stari problem.

Da li je neko imao slicno iskustvo.

Pozdrav
[ Ivek33 @ 13.11.2007. 11:39 ] @
Citat:
nikol@c: Da li je neko imao slicno iskustvo.
nisam imao takvo iskustvo ali da ti dam prve smjernice pa onda ideš dalje ako nije to to
Pogledaj na Format => Paragraf i vidi koji je prored postavljen. u odjeljku "Spacing".
Single, 1,5 lines, Double ????
Trebao bi biti "single"
Možda nije ovo pravo rješenje ali je eto prvi korak u rješavanju.
btw: kako ti se ponaša npr: u Wordpadu ili notepadu ?
[ nikol@c @ 13.11.2007. 11:54 ] @
U notepadu se ponasao OK.

U glavnom skontao sam sta je bio problem.

File/Page Setup/Layout/Vertical alignment - je bio setovan na Justified

vratio sam ga na Top i to je rijesilo problem.

Eto, bezvezna stvar al' kad se covjek ranije ne sretne s tim ne zna ni sta je u pitanju.

Pozdrav
[ Ivek33 @ 13.11.2007. 14:05 ] @
OK, najvažnije je u svemu ovome rješenje problema, a uz to ako netko bude imao sličan problem, naći će rješenje ovdje
[ casper1011 @ 29.01.2008. 16:40 ] @
Meni enter sasvim Ok radi ali me zanima jedna slicna stvar. Da li moguda podesim licno koliki razmak ce praviti Enter kada predjem u novi red. Da uvek mogu da podesim da pravi samo malo veci razmak od uobicajenog. Da li zna neko da li postoji takvo podesavanje?
[ Ilic Igor @ 29.01.2008. 18:00 ] @
Ja sam to resavao sa alt+enter.
[ donbozone @ 17.03.2008. 22:09 ] @
format/paragraph/spacing/before ili after (ima razlike al moze bilo koje) stavi koliko ti odgovara 3.6.9....i to je to. I ukljuci onaj znak mark paragraph tako da znas sta ti se desava na listu.