[ CriSany @ 13.11.2007. 19:36 ] @
Narode...!
- Radim po ceo dan u firmi ,te jako malo vremena imam za licne stvari,za sebe. Stampao bih kalendare i satove zidne.Pa bih vas molio ako neko ima "KALENDAR 2oo8 G. " I "SAT" naravno u Corel-u.
[email protected]
Zahvaljujem
[ Skandy @ 13.11.2007. 21:54 ] @
Ako trazis kalendarijum, imas ga u svakom Corelu X3. Zapravo u X3 imas Calendar Wizard. Aktivira se na sledeci nacin: Tools/ visual basic/ play/(u "macros in" odaberes "calendar wizadr"). Pokrenu ce se Calendar Wizard u kom ces, pored gomile ponudjenih Layout-a, moci da kreiras svoje licne. Mozes da promenis nazive dana i meseca u godini i da definises, verske i drzavne praznike. Jednom kada ga podesis, preostaje ti samo da odredis za koju godinu ti treba kalendar.

P.S : Koristio sam ovo par puta i radilo je bezprekorno, ali ipak za svaki slucaj treba proveriti da li su datumi dobro generisani.

Pozdrav.
[ CriSany @ 14.11.2007. 05:58 ] @
Skandy,zahvaljujem,na odgovoru.!!
Ali bih jos jednom napomenuo,ako neko ima "sat" odradjen u Corel-u ((( trebam za sito stampu,pravim zidni kalendar-sat na plexiglasu,jednostavnije "krug podeliti na 12 jednakih delova" AKO NEKO IMA TO ODRADJENO, NEKA MI POSALJE NA meil )))