[ shaledjolo @ 13.11.2007. 20:19 ] @
Ne mogu da nađem način da kada prebacim snimak na DVD da mi u donjem desnom uglu stoji datum i vreme snimanja kao na kameri prilikom pregleda. Ne znam da li je u pitanju kamera, software (Power producer 2 gold), ili pak ja ne znam da podesim potrebne parametre. U napred hvala na pomoći!
[ deks007 @ 13.11.2007. 22:05 ] @
To ne moze , pretragom ces naci odgovore u nekom od ranijh postova . Konkretno mene je to interesovalo . Jedan nas clan (avg.mile) mi je pomogao oko nacina ako hoces to rucno da uradis( u Vegasu ) nades data stamp i za odredeni deo kasete vidis datum kada je snimano ubacis na snimak i to je to. Mozes da koristis i data Paul Glagla . Pozdrav 1
[ shaledjolo @ 14.11.2007. 17:30 ] @
Dejane, hvala puno! U svakom slučaju si mi pomogao da ne gubim više vreme pokušavajući!
[ malac1971 @ 15.11.2007. 13:56 ] @
Da vam kazem da postoji jedan mali, besplatni programcic koji resava ovaj problem. Trenutno ne znam kako se zove ali kasnije kad ga budem pronasao reci cu vam.

Materijal se sa kasetice prebaci u racunar, ubaci se u taj program i podesi se polozaj datuma na slici i programcic lepo upise taj podatak u zavisnosti sta procita u data stamp.

Ovaj programcic moze da upise i vreme...

Javicu vam naziv. Pozdrav.
[ deks007 @ 15.11.2007. 20:55 ] @
Napisao sam da se zove DVData Paul Glagla .Pozdrav !
[ malac1971 @ 16.11.2007. 17:22 ] @
Izvinjavam se nisam sve citao. Evo ga link:

http://paul.glagla.free.fr/dvdate_en.htm