[ djdejooo @ 17.11.2007. 21:03 ] @
Nedavno sam usao u "vode" smartphone uredjaja i imam par pitanja:

1. Kako da instaliram bilo kakav program sa neta koji sam skinuo a za WM6 je napravljen. (npr SKYPE Instalira ga i onda kada treba da ga pokrenem sa telefona on napise da nedostaje neki fajl nece.Sa drugim programima je jos gore jer ih uopste ne instalira npr.Adobe reader)

2. ─îitao sam malo po netu o fleshovanju Rom-a.Dali je moguce da i ja isto uradim

hvala za odgovore ako ih bude
[ kevinsugar79 @ 18.11.2007. 12:39 ] @
verovatno si skinuo programe koji rade na windows mobile 6 sa touch screen funkcijom tj. nisi skinuo prave verzije tih programa.
jedino to moze da objasni otkud nemogucnost da se nesto instalira
trebaju ti striktno programi za win mobile 6 na smartphoneu, a ne oni koji mogu i na pda i na modele poput HTC Touch, Kaiser-a i sl, koje vozi po imenu isti OS, ali potpuno drugaciji.
i jos nesto, mislim da si trebao da ulazak u vode smartphonea pocnes sa nekim HTC modelom,jer na njima bi i definitivno ostao
[ djdejooo @ 18.11.2007. 18:36 ] @
Ako bi znao neke linkove za download programa za smartphone bio bih veoma zahvalan.
A sto se tice toga da sam uzeo ovaj telefon pre nekog htc-a , pa sta cu izgleda da sam se grdno prevario.video sam po forumima tek sada sta je HTC.
Bice bolje!!