[ Darko Lekic @ 16.09.2003. 09:28 ] @
Da li neko koristi usluge provajdera Interneta preko LAN mreze kao sto je to ovaj provajder

http://www.swcnet.tk/

Sajt ovog provajdera sam slucajno nasao na netu , pisao sam im da mi kazu da li mogu da se prikljucim na njihovu mrezu jer sam lociran u centru Beograda na Slaviji a nista mi nisu odgovorili . Da li je neko nekad cuo za njih odnosno da li koristi njihove usluge . Koliko sam shvatio oni nude neku vrstu kablovskog Interneta preko njihove LAN mreze ali ne shvatam za koje korisnike( u kom delu grada korisnici moraju da budu locirani ). Takodje mi nije jasno na njihovom sajtu koliko kosta non stop Internet na mesecnom nivou . Traze 4700 dinara za uvodjenje a ostalo mi nije jasno
Mozete pogledati njihov sajt , pa me zanima da li vam deluju ozbiljno ili ne
[ Darko Lekic @ 16.09.2003. 09:33 ] @
Jos nesto tvrde da imaju sopstveni server pod Linuxom na kome korisnici mogu da hostuju 10 mb licnih prezentacija a oni svoj sajt drze na Beotelovom serveru

http://www.beotel.net/~milorad_sky/cnet/

Zar to nije cudno ?
[ nemesis @ 16.09.2003. 10:01 ] @
Citat:
Darko Lekic:
Jos nesto tvrde da imaju sopstveni server pod Linuxom na kome korisnici mogu da hostuju 10 mb licnih prezentacija a oni svoj sajt drze na Beotelovom serveru
http://www.beotel.net/~milorad_sky/cnet/
Zar to nije cudno ?


zashto bi bilo chudno ...
ne-zele dodatno opterecenje :)
elem to sa lanom je super ideja ...
ja imam plan moj komshiluk lanomda ispovezujem ... :)
samo nikako vremena ... a i para koje morash
utrchish za kabl itd...
[ UroS @ 16.09.2003. 20:23 ] @
A jel i zato koriste tk domen?
Ma daj... smešno.
[ Demoritus @ 16.09.2003. 22:43 ] @
ja mislim da je to velika prevara jer da imaju svoj server, oni bi hostovali svoj sajt na svom serveru a ne na provajderovom, jer to, pak, nije veliko opterecenje ! A , domen?! Katastrofa.. Ne razumem kako misle da drze server a nemaju ni svoj domen ni svoj sajt na svom serveru, pa strasno Znaci hostuju na provajderov i jos uzimaju free domen .tk ccc strasno!
[ UroS @ 17.09.2003. 00:38 ] @
Sad sam malo bolje pogledao sajt i zaključio sam da je ovo neka zajebancija jer drugo ne može da bude...
[ B o j a n @ 17.09.2003. 10:17 ] @
Izgleda da se magla opet dobro prodaje ... l;))

zabave niakad kraja l;)
[ Demoritus @ 17.09.2003. 10:40 ] @
haha prevaranti
[ S a l e @ 24.09.2003. 23:42 ] @
To opet neko pilicarenje na fazon "providera" memodata?
"Uzmi pare za prikljucak i pretplatu, pa sve to iskljuci"...
[ Nemanja Jakovljevic @ 17.10.2003. 22:43 ] @
Posto vidim da vas ima dosta nevernika,

Mreza radi vec duze vreme u objektu Otona Zupancica 6-12. Cene koje su na prezentaciji su stvarne, mada u skorije vreme ce doci mozda do korekcije cena, videcemo.

Trenutno se radi na planu za sirenje po Novom Beogradu i Zemunu.

Sto se tice servera - imamo svoj linux server.

Sto se tice prezentacije - hostujemo je na beotelu, jer necemo da trosimo bandwidth kad mozemo da hostujemo drugde



Nemanja Jakovljevic
Sys&Net admin @ swcnet.tk
[ -zombie- @ 17.10.2003. 23:53 ] @
Citat:
Nemanja Jakovljevic:
Sto se tice servera - imamo svoj linux server.


wow... znači enterprice, a? (da nije 386 ;)
[ UroS @ 18.10.2003. 01:00 ] @
Sprdnja.
[ babylonian @ 19.10.2003. 19:26 ] @
Citat:
Nemanja Jakovljevic:

Sto se tice prezentacije - hostujemo je na beotelu, jer necemo da trosimo bandwidth kad mozemo da hostujemo drugde


mislio sam da se sali ???

eh silly me

i free domen, zbog uroka ili vam zao da date 10 $ za normalan domen, koje se mogu uloziti u napredak mreze i prosirivanje resursa
LOL bre