[ deepwhite @ 17.11.2007. 23:22 ] @
nedavno sam kupio web kameru i instalirao je po uputstvu i sa drajverima koji su dosli na cd-u. nakon instalacije kamera je radila perfektno ali vise nisam mogao koristiti Windows Live Messenger jer komp potpuno zaglupi. msn se nije podizao ni posle 10-15 min a tek pozivanjem task menadzera i gasenjem programa, uspeo sam da uspostavim normalan rad racunara. ista stvar se desila sa startovanjem virtual dub-a, programa za tv karticu, a vidim i da playeri nece da rade.
nakon raznih varijanti utvrdio sam da mi ostaju dve mogucnosti: reinstalacija win ili uklanjanje svih kodeka i ponovno instalacija. e, problem je sto ne znam kako da izbrisem kodeke. pokusao sam na razne nacine, pa i direktno iz sys32 ili preko device menagera i nisam uspeo. pomoc!
[ Shon3i @ 18.11.2007. 00:12 ] @
Zavisi koji tip codeca.

Ako se secam postojao je program FilterManager on bi trebao da moze da brise kodeke iz sistema, ako ne GSpot 2.52 i noviji imaju tu opciju kada se nameste na advanced varijantu, ali pazi sta radis
[ deepwhite @ 18.11.2007. 18:26 ] @
ne znam sta je zaglupelo, moracu jedan po jedan dok ne proradi. na kraju ni jedan ne radi, tako da nema veze.
[ cika007 @ 27.11.2007. 16:35 ] @
Probaj sa codec sniper-om.