[ hornhunter @ 18.11.2007. 22:24 ] @
Molim Vas za pomoc sa aplikacijom AutoLock....
Problem je sledeci... AutoLock je podesen tako da zakljucava tastaturu posle nekih 10-ak sekundi i uzasno me nervira sto se non-stop zakljucava a nikako ne mogu da pronadjem podesavanja kako bi ih promenio, pa vas zato molim da mi pomognete...
Hvala unapred....
[ djurodjuka @ 19.11.2007. 16:07 ] @
Ne znam koju aplikaciju imas autoloct. na mojoj nokiji n73 sam instalirao AutoLock v1.1 i kad udjes u program imas dvije opcije
1. Enabled
2. Inactivity time

u ovoj drugoj se podesava na koliko da se zakljucava tastatura.
Pozdrav!
Ako ti trba aplikacija javi da ti posaljem.
[ Pici man @ 19.11.2007. 17:35 ] @
Možda čovek misli na aplikaciju koju je instalirao na svom 7650, 3650, 6600 ili pak nekom Samsung ili LG S60v3 modelu, ko bi ga znao. Uglavnom je poznato da je nama ostavio prostora da ovde nagadjamo šta njemu zapravo treba jer kao i većina drugih nije do kraja obrazložio svoj problem.
Jer, ako je u pitanju aplikacija AutoLock by Petteri Muilu:

onda je to trebalo napisati zajedno sa tačnom verzijom iste i naravno markom i modelom mobilnog telefona da znamo o čemu govorimo ovde.
[ djurodjuka @ 19.11.2007. 20:48 ] @
Slazem se s tobom i ja sam se malo zamislio oko toga koji bi mogao telefon da bude,ali mi se cini da sam negdje vidjeo njegov nik gdje pominje da ima n73 zato sam htio da mu pomognem.Valjda ce se javiti da nam razrijesi nedoumicu oko modela za koji se raspituje.
Pozdrav!
[ hornhunter @ 26.11.2007. 13:28 ] @
Izvinjavam se mislio sam da to mozda nije vazno...
U pitanju je 6630 i AutoLock v1.1....


[mod]Bez javnih provokacija po bilo kom osnovu.[/mod]

[Ovu poruku je menjao -V-O-Y-A-G-E-R- dana 26.11.2007. u 17:58 GMT+1]
[ -V-O-Y-A-G-E-R- @ 26.11.2007. 17:02 ] @
Tema je očišćena od nepotrebnih prozivki i off-topica.

Javna opomena svim učesnicima da se uzdrže od bilo kakvih provokacija.

Ako možete da pomognete nekome, pomozite i ne prigovarajte posle.
Ako očekujete od nekoga pomoć, dajte što više relevantnih podataka.