[ marko023 @ 20.11.2007. 10:52 ] @
postavio sam temu na Telenorovom forumu o tome sta bi mogli i sta bi korisnici zeleli kao nagradu za dugogodisnju vernost.. posto je sve okrenuto ka pridobijanju novih korisnika. Na primer ako sam ja 5 godina na postpaid-u da imam veci popust ili ako sam 10 god. da imam jos veci.. bilo sta, zelja mi je bila da ljudi iznesu neke svoje ideje.
Uglavnom nakon dva odgovora admin je dao link ka Telenorovom rodjendanskom popustu i napomenuo kako ne koristim search tra la la i zakljucao temu.
Otvorio sam novu temu sa istim imenom (deo 2), tu temu su obrisali a ja sam dobio ban. Bez ikakvih psovki, provokacija... nemam reci..

ako nekog interesuje prva tema zakljucana je http://forum.telenor.co.yu/viewtopic.php?t=4069 a druga je obrisana
[ Miroslav Jeftić @ 20.11.2007. 11:00 ] @
Ne vidim svrhu žaliti se na jednom forumu kako su te banovali na nekom drugom. Tako da pretpostavljam da ni ova tema neće dugo izdržati.
[ marko023 @ 20.11.2007. 12:58 ] @
pa zar ne sme da se prica o tome? nije mi jasan razlog zakljucavanja i banovanja. kao da sam ih pogodio u ahilovu petu
[ Gayo @ 20.11.2007. 13:31 ] @
Da, istina je to sa Telenorovim forumom. U najmanju ruku ponasaju se vrlo odbojno prema njihovim korisnicima. Koliko god oni pricali da se strogo drze svojih pravila ipak se oseti (mozda sam ja subjektivan?) da cim se spomene nesto sto je antielenorskog tona onda brisanje a cesto i ban. Onda jos jedan detalj (i sam sam banovan), kada dodjes na forum i pise ti da su te banovali i da se obratis adminu za detalje nemas mogucnosti da se obratis osim ako se ponovo registrujes. A i kad dodje da ih pitas pravdaju se pravilima foruma da oni mogu banovati bez bilo kakvih objasnjenja. Mislim ok, deca nasla kutak interneta gde se osecaju vazno i mocno pa se igraju.

Mene su banovali jer u temi o updateu softwarea na telefonu gde me zanimalo hoce li nestati Telenorove ikonice i melodije i te gluposti napisao sam "hoce li mi nestati ona telenorova sranja" i jos dodao sa smajlijem "molim admine da se ne naljute". Znaci sve fina zezancija. I puf ban! Ajd da daju kakvo upozorenje ili nesto a ne ovako.

Naravno za krive informacije isto vole da udare ban a jednom prilikom je jedan "njihov" napisao bedastocu. Admin ga je ispravio i naravno, njemu nije dao ban. Zasto?
[ Miroslav Jeftić @ 20.11.2007. 13:38 ] @
Koliko sam ja razumeo, već postoji akcija za postpejd korisnike (za koju su ti dali link) i to je sve što ćemo videti od njih. Odnosno, nema o čemu da se priča.
[ agasoft @ 20.11.2007. 14:00 ] @
Da, i mene su banovali, davno davno. iz najprostijeg razloga što sam pisao
predloge kako da postanu najbolji operater, i na najfiniji način izneo par
bolnih činjenica. Moja tema je odmah obrisana, admin nije dao ni razlog ni
ništa, kad sam mu pisao on nije odgovorio, e posle sam mu sročio opet jednu
kulturnu porukicu bez uvrede psovki i blo čega, nakon čega umesto odgovora
sledi ban!!!
[ Slobodan Milivojevic @ 20.11.2007. 14:59 ] @
He, he, he, niste jedini, ja sam kao i pokretac ove teme predlozio malo bolje uslove za nas koji smo vec na postpaid-u pri kupovini telefona, i zbog tog jednog post-a sam dobio ban :(

A mozda im se nije svidjao i moj avatar u kome je screenshot sa mog telefona, na kome se vidi da mt:s ima 3G signal na mestu gde Telenor nema ni GSM (moje dvoriste). Ima nas dosta nazalost, i nije mi jasno zasto Telenor tj ljudi koji uredjuju njihov forum tako postupaju.
[ marko023 @ 20.11.2007. 15:45 ] @
Citat:
Miroslav Jeftić: Koliko sam ja razumeo, već postoji akcija za postpejd korisnike (za koju su ti dali link) i to je sve što ćemo videti od njih. Odnosno, nema o čemu da se priča.

pa bas naprotiv. to je akcija za sve postpaid korisnike, nove, stare.. a mene je interesovalo sta ce biti, i sta bi moglo da bude za stare. na osnovu nekih ideja stranih operatera i sl.

Citat:
Gayo: Mislim ok, deca nasla kutak interneta gde se osecaju vazno i mocno pa se igraju.

stvarno izgleda tako!
[ Miroslav Jeftić @ 20.11.2007. 18:33 ] @
To je njihov problem... izgubiće korisnike i kraj priče.
[ agasoft @ 20.11.2007. 18:36 ] @
Ja milsim da je forum u vreme Mobtela bio daleko bolji, premda tada nisam
bio član, ali tako mislim.
Ovi su ljudi umislili da su oni uhvatili Boga za q... ako uređuju forum. Pa
ovaj forum bi sve njih mogao u zubima da nosi! Bilo je i ovde nekih takvih
ljudi, ali... Dobro je srećom.
[ crews_adder @ 20.11.2007. 19:50 ] @
Citat:
Miroslav Jeftić: To je njihov problem... izgubiće korisnike i kraj priče.


Tacno tako. Na njihovu zalost, izgleda da ce i mene, nakon 8 godina postpejda. >);-)

[ espresso @ 21.11.2007. 17:07 ] @
Taj forum je postao velika žabokrečina od kako je lik koji voli da se igra administratora počeo da javno ispoljava svoje komplekse.
Pazi ovu priču. Ja napišem u jednoj poruci da telenor i nije mnogo uradio po pitanju novih usluga (tada nije) - on odgovori da sam slagao i zabrani mi ulazak na forum bez ikakve opomene. Nikada ranije nisam dobijao upozorenja moderatora niti imao zabranu.
Onda ja lepo pošaljem žalbu na bahato ponašanje zaposlenih na forumu a oni tu žalbu proslede istom tom liku koji me je banovao. I on zbog te žalbe meni produži ban - kaže zbog spamovanja. Jedna žalba na zaposlenog je spam. Toliko se uplašio što sam se drznuo da se požalim da nije imao šta drugo da mi kaže. Za žalbu se ne dobija zabrana nego se žalba pregleda i kulturno se odgovori na nju.

Vidim da ovde ima još ljudi koje poznajem sa njihovog foruma. Bili smo uzorni članovi ali pajseru ne možeš dokazati da je nevaspitan.

I ja uređujem neke forume a član sam na dosta stranih i znam da je ovakvo ponašanje neprimerno osobama na tim pozicijama. Forumi su tu zbog članova i dok god članovi poštuju pravila ne možete im zabraniti ulazak na forum... pardon, može kod telenora.
[ kime1 @ 21.11.2007. 18:51 ] @
mislim da je problem što drugi operateri nemaju forum (ne znam zašto) gde bi mogli do mile volje da pljujete po Telenoru, ovako, teško da će dozvoliti da to činite na njihovom :)
[ Slobodan Milivojevic @ 21.11.2007. 21:11 ] @
I ja znam dosta ljudi sa telenor foruma, od 2004-e sam tamo, nije bilo bas onih koji pljuju po telenoru, ljudi kao korisnici telenora putem foruma, iako su nam 1000 puta ponavljali da on nije zvanicno mesto za konkretne zalbe, predloge, su vodili uopstenu diskusiju o uslugama i odnosu prema nama, ne secam se ni sam koliko puta sam pohvalio dobre poteze, i koliko puta sam ukazivao na lose stvari, nikad nije bilo problema, ali u zadnje vreme vecina ljudi, koje poznajem po nick-ovima je dobilo ban... Tu nesto gadno ne valja... Elem, telenor je taj koji je izgubio jos jedan od nacina da dobije feedback sa "terena".

Predlozis telenoru da vernim korisnicima daju jos veci popust na telefone, i time ih zadrze jos 2 godine na mrezi, i sta sledi... Ban!
[ Nenad Vranjanac @ 21.11.2007. 21:43 ] @
auu... no comment. samo morate da shvatite da njih **** za 1000 korisnika od po 15 evra (mislim da ih otprilike toliko ima ovakvog slicnog profila)

jednostavno smo kolateralna steta, i to je neminovno kad se radi o yahoo gmailu, telenoru ili bilo kome, prohtevni ljudi sa racunom od 15e nisu njihova interesna grupa.

[Ovu poruku je menjao Nenad Vranjanac dana 21.11.2007. u 22:57 GMT+1]
[ espresso @ 21.11.2007. 23:18 ] @
Citat:
mislim da je problem što drugi operateri nemaju forum (ne znam zašto) gde bi mogli do mile volje da pljujete po Telenoru, ovako, teško da će dozvoliti da to činite na njihovom :)

Nisi ispratio temu u potpunosti. Niko nije pljuvao po telenoru. Ja sam kao i drugi davao predloge po forumu i vodio uobičajene diskusije dok jednog dana nisam iz čista mira popio zabranu. Zato više ne posećujem forum aktivno a kamo li da nešto napišem.
A da li je suvišno reći i da nemam nešto visoko mišljenje o telenoru kada pod svojim imenom dozvoljava jednom admin wannabe-u da ispravlja svoje komplekse nad posetiocima foruma.

Jednostavno takva ličnost je loša za promociju telenora i onih vrednosti iza kojih telenor stoji. Za većinu moderatora mogu da kažem da su uglavnom korektni.

Forum, ako su već odlučili da postoji, treba da služi za promociju te kompanije na najbolji način a on upravo čini suprotno. Mogu slobodno da kažem da sa ovakvim forumom telenor ima više štete nego koristi za svoj imidž.
[ BioSQUAD @ 22.11.2007. 14:16 ] @
I meni skoro izbrisali poruku u koju sam pisao nesto u vezi CC.
Nije i neki Forum, posto nema ni 2-3 nove teme, i sve se vrti u krugu.
[ bakara @ 22.11.2007. 14:22 ] @
Citat:
espresso: Nisi ispratio temu u potpunosti. Niko nije pljuvao po telenoru.

Nije pljuvano ,ali ko pomene neki popust ili smanjenje cena dobije ban...
[ Karo @ 23.11.2007. 10:06 ] @
Ma ljudi to nije telenor vec MOBtel
[ spaicfamily @ 24.11.2007. 20:38 ] @
Ja sam takođe hteo da odreagujem, na nepravedno banovanje korisnika, koji je samo ukazao na to da stari korisnici nemaju iste mogućnosti kao novi i šta mi se desi: odem prijavim se, stigne mi generisana poruka da će da mi se jave da i ja pristupim forumu i iskusno me više nikad ne kontaktiraju.
Mislim da je taj forum pukao, sem ako nećemo da tamo pišemo hvalospeve telenoru, što su došli u našu zemlju i dali silne milione, a ustvari pilićare sa novembarskom ponudom telefona, kojih većina, sem na onom sajtu, u stvarnoj prodaji nema. Dva puta sam na preporuku korisničkog servisa zivkao onaj 9,9 dinara broj, ne bi li oni pogledali da li se pojavio SEw810i i ništa.
Držite se, zato deco, ovog foruma...
[ dark star @ 29.11.2007. 01:11 ] @
Citat:
Karo: Ma ljudi to nije telenor vec MOBtel


tako je, ista pokvarena banda sa novim nazivom.

što se tiče njihovog foruma meni nisu ni dozvolili da se učipim, valjda znaju da ću da ih nafilujem ****** pa mi nisu poslali link za završetak registracije.

mod: Uklonjene neprikladne reci.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 29.11.2007. u 14:59 GMT+1]
[ kime1 @ 29.11.2007. 02:32 ] @
u Mobtelu nikad nisi imao problem sa ljubaznošću, to mi je oduvek bilo pozitivno u toj firmi, uopšte mislim da su human resources kod Bogoljuba uvek bili na zavidnom nivou (na stranu sad kako je napravio firme)... i to nisu bili usiljeno ljubazni, nego su se baš trudili da pomognu, a i bili su nekako zadovoljni (ne znam kakva im je plata bila)...

mod: Izbacen deo poruke koji je offtopic.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 29.11.2007. u 15:00 GMT+1]
[ pisac @ 29.11.2007. 07:16 ] @
Mobtel je bio extra, a ljudi u njemu su imali fine plate i naravno bili zadovoljni. Bogoljub nije bio škrtica prema ljudima koji mu (svesno ili nesvesno) pomažu u njegovom potkradanju ostatka naroda.

mod: Izbacen deo poruke koji je offtopic.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 29.11.2007. u 15:04 GMT+1]
[ agasoft @ 29.11.2007. 09:19 ] @
Složiću se ja sa tobom u potpunosti... Bogi je znao da ih vodi. Kakvi god
da su bili, bili su ljubazniji od bilo koga sada. Vip se trudi nešto da ih
sustigne, ali...

mod: Izbacen deo poruke koji je offtopic.

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 29.11.2007. u 15:05 GMT+1]
[ Slobodan Milivojevic @ 29.11.2007. 13:56 ] @
Tema je ociscena od offtopica, i od sad malo lakse

UNLOCK!

[Ovu poruku je menjao Slobodan Milivojevic dana 29.11.2007. u 15:08 GMT+1]
[ Catch 22 @ 30.11.2007. 02:04 ] @
Citat:
Slobodan Milivojevic: Tema je ociscena od offtopica, i od sad malo lakse :)

Nisam nikad bio na pominjanom Telenor / Mobtel forumu, gde kazu da lupaju zabrane clanovima koji kritikuju firmu, sad sam poceo da razmisljam da li i ovde da dolazim?
Istim principom je "počišćeno sve", a ostavljenii samo Bogoljubci... malko mi muka od toga, da 'prostite... bljak!
▼ﯓﯕﭳשּפֿﭏﷲ ☼۩۞



[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 30.11.2007. u 04:18 GMT+1]
[ Slobodan Milivojevic @ 30.11.2007. 13:29 ] @
Obrisano je samo ono sto nema nikakve veze sa temom, tj bilo je rasprava o zakonitosti poslovanja Karica, i o bktv, to nije tema ovde, tema ovde je odnos zaposlenih prema nama korisnicima, konkretno ponasanje zaposlenih u Telenoru prema ucesnicima njihovog foruma.

Nadam se da je sad malo jasnije.
[ dark star @ 30.11.2007. 21:30 ] @
Citat:
Catch 22: Nisam nikad bio na pominjanom Telenor / Mobtel forumu, gde kazu da lupaju zabrane clanovima koji kritikuju firmu, sad sam poceo da razmisljam da li i ovde da dolazim?
Istim principom je "počišćeno sve", a ostavljenii samo Bogoljubci... malko mi muka od toga, da 'prostite... bljak!
▼ﯓﯕﭳשּפֿﭏﷲ ☼۩۞


šta ti je? ne srdi se.
[ kime1 @ 30.11.2007. 21:35 ] @
ne volim da me zovu Bogoljupcem, idi lepi etikete nekom drugom, a volim da pohvalim ako je nešto dobro, što je izgleda kod nas zabranjeno, dozvoljeno je isključivo pljuvanje, čak i kad si (uglavnom) zadovoljan...

Činjenica je da su kod njega radnici bili zadovoljni, a da li su zadovoljni kod Miškovića nisam siguran i to je sve...
[ Catch 22 @ 01.12.2007. 02:35 ] @
Kakve veze ima navodna ljubaznost Bogoljubovih radnika sa naslovom cele teme: Telenor Forum... strasno?
[ kime1 @ 01.12.2007. 04:36 ] @
pa ima veze, jer se to ranije nije dešavalo...
[ marko023 @ 02.12.2007. 22:18 ] @
dok je bio Mobtelov forum nije bio bas posecen, i ljudi nisu bili bas aktivni, nisu preterano ni sad ni na Telenorovom, ali takvo ponasanje admina i moderatora..
video sam danas nove reklame za 1din u mrezi i nove tel. na popustu i otisao sam na sajt pa na forum. Nisu se nista promenili, ljudi koji na nove teme odgovaraju sa "super, najbolji ste" dobijaju odgovore, nekih drugih ko bi postavio nezgodna pitanja nema, izfiltrirali su korisnike.
mada niko i nije njima postavljao nezgodna pitanja, ljudi kritikuju, diskutuju, imaju razlicita misljenja... e to tamo ne moze
[ dark star @ 02.12.2007. 22:30 ] @
Citat:
marko023: dok je bio Mobtelov forum nije bio bas posecen, i ljudi nisu bili bas aktivni, nisu preterano ni sad ni na Telenorovom, ali takvo ponasanje admina i moderatora..
video sam danas nove reklame za 1din u mrezi i nove tel. na popustu i otisao sam na sajt pa na forum. Nisu se nista promenili, ljudi koji na nove teme odgovaraju sa "super, najbolji ste" dobijaju odgovore, nekih drugih ko bi postavio nezgodna pitanja nema, izfiltrirali su korisnike.
mada niko i nije njima postavljao nezgodna pitanja, ljudi kritikuju, diskutuju, imaju razlicita misljenja... e to tamo ne moze


pa sami kažu da moraš da im čestitaš rođendan zbog ne uzvraćene ljubavi pa će onda da ti daju neku kintu, možda.
[ BioSQUAD @ 02.12.2007. 23:26 ] @
Sto se tice "rodjendanskog cestitka", ja ih nisam dobio posle tih zalosnih 150 din kredita. Iako sam mozda za inat zvao i potrosio toliko kreditza za CC, i opet nista. Zalio sam se na FORUM, a oni mi brisali temu! Zamisli.
[ kime1 @ 03.12.2007. 03:39 ] @
mislim da možeš samo jednom mesečno da dobiješ, tj. mora da prođe 30 dana da bi opet dobio tih 150 din...
[ BioSQUAD @ 05.12.2007. 14:48 ] @
Ma problem je bio sto nisam nijednom dobio!
[ serbian_boy @ 18.12.2007. 22:25 ] @
na tom se forumu samo admini dopisuju i izmisljaju neka svoja pravila. sa takvom politikom ce propasti skroz. mts vrh brate
[ Mister Big Time @ 20.12.2007. 23:45 ] @
Od samog pocetka od kako je dosao TELEnor taj forum je mrtav. Nista se ne ulaze u njega. Sama cinjenica da nema linka nigde, na zvanicnom sajtu govori u prilog da oni ne zele da razvijaju to dalje i da im kao i vecini komplexasa u Srbiji nije stalo da cuju javno sud o svom poslovanju (iako ima tu i druga strana medalje, potencijalne zloupotrebe i narusavanje ugleda) pa onda drze taj forum pod staklenim zvonom.
Ne znam samo zasto ga ne ugase, da li postoji neka klauzula u Ugovoru kada su kupili Mobtel da bas sve moraju da zadrze kako je bilo do tada? Ovako nema svrhu... zatvoreni forum odrzavati na vestacki nacin.


Inace, licnog sam misljenja da operateri CC-a na forumu iskaljju svoj bes zato sto na telefonu moraju da budu kao bubice kada ih neki iz Donje Prcilovice pljuje i psuje zasto su mu uvalili telefon za 1. dinar a mora da placa pretplatu od 2000 din mesecno...

Citat:
Ovaj put vam necu izaci u susret, razlog je prost:

Vise puta sam OBAVESTAVAO sve korisnike foruma da isti NIJE mesto za ovakve prijave. APELOVAO sam jedno milion puta da uvek PRVO probate neki od zvanicnih nacina 9863/fax/email a da ovde mozemo samo da caskamo o detaljima koji nisu najjasniji.

Uputicu vas samo da "problem" prijavite na neki od gore navedenih nacina.

Ja jesam tolerantan ali ubuduce vas molim da ne zloupotrebljavate moju toleranciju.

Pozdrav

/LOCK

Pazi ti tolerancija Kao da ga je neko gadjao trulim sljivama.
Odnosno dobro je opisao svrhu postojanja foruma: "ovde mozemo samo da caskamo o detaljima koji nisu najjasniji." - Dakle to je samo za "caskanje forum"...
[ Izudar[MTS] @ 22.12.2007. 23:08 ] @
Danas je ceo dan forum zakljucan bio i dok ovo pishem jos uvek je zakljucan.

Nesto se gadno desava/desilo ili se meni to chini?
[ Davor Vlajkovic @ 23.12.2007. 22:33 ] @
Evo mogućeg odgovora:
Code:
Protected by Anti-Spam ACP

To im sada piše u futeru, ali forum je još uvek zatvoren...
[ zoxy @ 24.12.2007. 07:09 ] @
I tako je bio beskoristan...

"moderatori" su samo ponavljali kako to nije zvanichan forum i kako sve informacije nisu zvanichne, koja je onda bila poenta tog foruma? Imao sam osecjaj ko da je krstaricina prichaonica svaka budala lupa gluposti i na kraju svi zovi 9863 :)
[ agasoft @ 24.12.2007. 12:27 ] @
da, da, nije bio zvaničan, a bio pod domen, telenor.co.yu...
[ Slobodan Milivojevic @ 24.12.2007. 13:21 ] @
Jos jedan dobar nacin za dobijanje povratnih informacija od korisnika, a oni i to ukinuli. Tuga...
[ zoxy @ 24.12.2007. 14:21 ] @
Suvishe su se bili oslobodili tamo...i nisu nishta znali da pomognu...i bili su kranje drski i bezobrazni.
Bolje da je zatvoren!! Onako je sramota...
[ Izudar[MTS] @ 25.12.2007. 09:58 ] @
Evo opet je otkljuchan, ali kolko vidim novih postova nema niti se ishta promenilo sto se tiche izgleda/funkcija. Mozda je bio neki minor upgrade ili nesto drugo...
[ serbian_boy @ 26.12.2007. 07:39 ] @
Ma to je ja mislim neko zloupotrebio brend telenor i otvorio na svoju ruku! garantovano
[ BioSQUAD @ 27.12.2007. 10:12 ] @
Opet su mi izbrisali post! :P
[ Slobodan Milivojevic @ 27.12.2007. 17:01 ] @
polako, mozda ce i ban uskoro... tako sam i ja nastradao.
[ marko023 @ 27.12.2007. 20:55 ] @
mogu da se kladim da neki od modova sa tog foruma posecuju ovo. ako su pametni skontace da im nece ostati puno ljudi nad kojima ce moci da se izivljavaju. mislim da ce vremenom taj smesni forum sam sebe ugasiti
[ BioSQUAD @ 27.12.2007. 21:43 ] @
Ma naravno da ce se ugasiti. Dnevno ne ide vise od 2-3 posta i to su sve odgovori ili zalbe!
[ miodrag75 @ 15.05.2008. 00:23 ] @
Evo da i ja dopunim kolekciju banovanih zbog nepismenosti administratora i moderatora, nepismenije nisam vido u zivotu


¨Poštovani miodrag75,



Vaš nalog je daektiviran.



Javno ste izneli privatne prepiske sa administatroima sajta što je protiv pravila foruma.



Srdačan pozdrav,





Marketing Communication Department

[email protected]


Telenor d.o.o.
mobile: +381 63 98 63
address: Omladinskih brigada 88, Belgrade

www.telenor.rs¨
[ brzibg @ 17.05.2008. 11:47 ] @
Definitivno bi trebali da ugase taj forum, jer one koje nisu oterali bezobraznim poskupljenjima i promenama tarifa, oterace kompleksaskim ponasanjem na forumu.

Bolje da nemaju forum, nego da se na njemu konstantno izivljavaju na svojim korisnicima.
[ BioSQUAD @ 18.05.2008. 23:26 ] @
Mislim da i ja sam banovan! Ne znam razlog zasto!
[ Catch 22 @ 18.05.2008. 23:38 ] @
Citat:
BioSQUAD: Mislim da i ja sam banovan!

Izgleda mi da bi trebali malo da modifikujemo naslov cele ove teme...
[ miodrag75 @ 20.05.2008. 09:27 ] @
Ja sam poslao zalbu faksom na ponasanje administratora jos samo da mi odgovore da to nije njihov forum :D
[ Gayo @ 20.05.2008. 15:04 ] @
Ja sam svaki put kontaktirao CC i trazio da mi se obrati administrator ali nisu bili zainteresovani da pomognu. Rekli su da po pravilima mogu da me banuju bez obrazlozenja a posle mi vise nisu niti odgovarali na mail. Dzabe si trosio impulse saljuci fax.
[ espresso @ 22.05.2008. 18:39 ] @
Citat:
miodrag75: Ja sam poslao zalbu faksom na ponasanje administratora

Te žalbe rešava upravo taj administrator na koga se žališ. Apsurdno, ali tako je. Prigovori se šalju nadležnim službama a taj lik je očigledno sam sebi nadležan pa odgovara na upućene žalbe na svoj rad.

Još gore je što njegova sujeta ide toliko daleko da hoće da banuje za upućenu žalbu.
Tako da ovde nemaš kome da se žališ.
Kao jedino rešenje mi deluje da pišeš direktno centrali telenora pa ako uvide da im takvi pajseri stvarno ruše ugled, možda i reaguju.


[ Mister Big Time @ 23.05.2008. 03:52 ] @
Heh, pa forum je sada raspad... ali totalni. U tehnickom smislu.

Tuga, radis u Telenoru za enormno dobru svotu €, a ne znas da podesis pisljivi pphBB forum. Sta reci, a ne zaplakati...

Jel uspeva neko da se uloguje ova dva-tri dana?

Pametni admin je to resio tako sto je sve podesio na domen .rs a stari co.yu stavio obican php redirect na .rs domen... i time unistio i poslednju proverenu mogucnost za login (odes na co.yu, pokupis cookie pa na RS i mozes da koristis forum...)

Mada forum i tako nema svrhu osim za lecenje komplexa admina i ostalih zaposlenih... a sada kada je tehnicki problem koji gosn admin ne ume da resi onda je to kraj ove odiseje.... samo valjda i njega neko kontrolise... ili ipak ne - forum je underground totalni, nigde linak na zvanicnom sajtu...

[ miodrag75 @ 24.05.2008. 09:44 ] @
Ma napisao sam cisto radi reda znam i ja da nema nista od odgovora ali eto uz puta sam izgubio telefon i karticu pa kad sam iso u Telenor korisnicki da pokupim drugu ponovo sam se zalio :)

Ma ko da su decu pustili da rade
[ miodrag75 @ 30.05.2008. 23:45 ] @
Poslali su mi odgovor na moj prigovor sto se tice foruma koji sam poslao faksom. Jednostavno mi poslali odstampana pravila koriscenja foruma na 5-6 lista sa sve potpisom neke tamo sefice ili sta je vec. Posle ovoga nemam sta da kazem i da napisem osim NIJE SVAKI FORUM FORUM
[ Gojko Vujovic @ 08.06.2008. 21:36 ] @
Tema zaključana zbog iznošenja lažnih informacija o radnicima Telenora, uz izvinjenje oštećenima.

Ovo je učinjeno na zahtev radnika Telenora.

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 13.06.2008. u 16:37 GMT+1]
[ Izudar[MTS] @ 03.09.2008. 16:09 ] @
OFFTOPIC:

Banovase me sa Telenor foruma posle 3 godine, hahaha (bez razloga poslatog u bilo kakvoj formi - sve je pocelo sa onim pluginom za WM). E pa bez obzira sto sam presao na postpaid ovo ce biti itekako antireklama za ubuduce, a taman sam hteo matorce da prebacim na Telenor postpaid sa 064 jer prave dosta vece racune od mene, sada mi ne pada na pamet da to radim :P


[ SuPerfundoO @ 04.09.2008. 10:56 ] @
Uloguj se pod drugim nalogom i pitaj za razlog bana...
[ MP3MP3 @ 04.09.2008. 13:35 ] @
Citat:
Izudar[MTS]: OFFTOPIC:

Banovase me sa Telenor foruma posle 3 godine, hahaha (bez razloga poslatog u bilo kakvoj formi - sve je pocelo sa onim pluginom za WM). E pa bez obzira sto sam presao na postpaid ovo ce biti itekako antireklama za ubuduce, a taman sam hteo matorce da prebacim na Telenor postpaid sa 064 jer prave dosta vece racune od mene, sada mi ne pada na pamet da to radim :P


Ja sam banovan isto kada je i Slobodan, iskreno mnogi su banovani bez razloga, mene su banovali zbog uporedjivanja cena sa povoljnijim operaterima, kao da sam ja kriv sto telenor ima najskuplji prepaid. I tako me banovali bez razloga a ni u jednom trenutku isam slagao... Nebitno, ne pada mi napamet da se opet registrujem a moj 063 broj je odavno u komadima a zatim brutalno spaljena (bila je u pitanju prepaid, stara 4god, ali mi nije krivo).
Ako vec boli istina neka im onda forum bude samo telenor, pametno uradili mondo forum, samo o mt:s-u. A ovi iz telesmora kao o drugim operaterima sme da se prica, a svaku povoljnost konkurencije brisu, a mane zakljucavaju i ostaju vecno da se vide...
Grozno...
**** Izvinjavam se za offtopic.


Jel stigli prenesi racuni? Ima li izmena ili je kao pre?