[ Catch 22 @ 20.11.2007. 12:38 ] @
Trka sa promocijama se nastavlja:
Citat:
"Svaka dopuna vredi kao dve", a zatim sledi novo iznenadjenje! Najkasnije od 01. Januara automatski ucestvujete u nasoj novoj promociji. Poklanjamo do 3000 din extra kredita.
Dopunite kredit, duplirajte dopune, iskoristite u potpunosti preostali iznos bonus kredita. Ukoliko ga iskoristite i pre kraja godine automatski ucestvujete u novoj promociji u kojoj poklanjamo do 3000 din extra kredita. Svaka dopuna od 200 din i vise bice uvecana za 50% do kraja juna '08

Izvor: SMS sa 123490 primljen 19.11.2007
[ MP3MP3 @ 20.11.2007. 21:46 ] @
Svaka cast Vip-u.Od kada su dosli daju najvece bonuse.Sve pohvale...
[ batancev @ 20.11.2007. 22:19 ] @
ali takodje i zive u nekoj zabludi da ce nesto postici sa 1 prepaid tarifom i srednje zalosnim trudom da postave i prosire svoju mrezu
[ Davor Vlajkovic @ 20.11.2007. 22:25 ] @
Misliš? Svaki operator teži ka tome da prepaid korisnike kako zna i ume privoli da pređu na postpaid, iz razloga što je prosečna potrošnja postpaid korisnika ohoho puta veća nego onih na prepaid režimu ;)

Jedino što je prepaid korisnicima stvarno potrebno je - extra kredit. Jer toga nikad dosta ;)
[ batancev @ 21.11.2007. 11:53 ] @
onda sam ja izuzetak jer ja od kada sam prešao na postpaid trošim manje a pričam više ali never mind
nije to bila poenta moje priče
naglasak je na tome da je u srbiji 80% tržišta prepaid i da se na njemu mnogo brže i lakše stvara profit (svim i svakakvim metodama) iako nije tako siguran izvor profita kao što je to postpaid
ali kao što već rekoh ako je 80% prepaid onda se ta razlika u sigurnosti priliva kod postpaida potpuno gubi jer će tih 80% sigurno više koristiti telefon nego onih 20% bez obzira što su na postpaidu
[ zALFex @ 21.11.2007. 16:54 ] @
Koriscenje ne znaci isto sto i trosak,pa tako za vise koriscenja na postpaidu se placa manje...
Ali kontinuirana potrosnja i siguran priliv je ono na sta operateri mogu da racunaju kada su u pitanju postpaid korisnici.
[ batancev @ 21.11.2007. 21:47 ] @
izvini a gde sam ja to rekao da je koriscenje isto sto i trosak?
i sasvim jasno sam naveo da shvatam vaznost postpaid korisnika za operatere pa zato nema potrbe da mi ti to ponavljas
citaj malo pazljivije