[ devil79 @ 25.11.2007. 16:39 ] @
Ako neko ima vremena potrebna mi je analiza nekog e-preduzeca(nepostojeceg,uopsteno) od ljudi koji imaju dodira sa tim(radi prezentacije iz menadzmenta).

Potrebno mi je da odgovorite sta je po vama snaga, sta slabosti, sanse i pretnje preduzeca.Snaga i slabosti su interna a sanse i pretnje treba da je externa procena(npr. sansa je nesto sto moze biti iskorisceno kao prednost organizacije a nalazi se van preduzeca tj. u spoljnom svetu).I ovo ne moraju biti samo materijalne stvari vec pisite slobodno sta vam padne na pamet(tehnoloski napredak,Zakoni...).Potrebno mi je bar 10-ak ljudi.Unapred hvala
[ Stefano @ 13.12.2007. 00:54 ] @
Takve stvari rade konsultanti, i to kosta. To se ne radi na forumu. Preporucio bih ti da ipak naucis sam da odradis SWOT analizu, to je ipak jedan od osnova savremenog poslovanja.
[ devil79 @ 16.12.2007. 18:57 ] @
Citat:
Stefano: Takve stvari rade konsultanti, i to kosta. To se ne radi na forumu. Preporucio bih ti da ipak naucis sam da odradis SWOT analizu, to je ipak jedan od osnova savremenog poslovanja.


Znam da kosta,ali ovo je edukativnog karaktera nema veze sa nekim otpocinjanjem poslovanja.Sam nemogu da je odradim jer se radi putem Brainstorminga u grupi od 10-12 ljudi.Ja ne mogu da dodjem do ljudi koji su iole kvalifikovani da daju neke procene pa je ovo bio moj pokusaj koji je nazalost propao.Pozdrav